Bestseller
Video omówienie
Marcin Iwuć

Jak zadbać o własne finanse

Książka, która krok po kroku poprowadzi Cię za rękę i skutecznie pomoże osiągnąć finansowy komfort.

Poznasz precyzyjny, 10-punktowy plan optymalizacji Twoich finansów.

O czym jest ta książka?

Zabezpieczone finanse to jeden z filarów szczęśliwego życia. I chociaż utarło się przekonanie, że pieniądze szczęścia nie dają, to tak naprawdę ich brak prowadzi do problemów, gorszego samopoczucia, a nawet rozpadu związków i bardzo poważnych chorób.

Warto więc wiedzieć, jak zadbać o własne finanse, aby móc w pełni korzystać z życia i po prostu się nim cieszyć. Marcin Iwuć z pewnością Cię tego nauczy.

Marcin Iwuć jest autorem poczytnego bloga “Finanse Bardzo Osobiste”, a ta książka to niejako podsumowanie jego wieloletniej działalności w tym temacie. Jednak finanse to tak rozległy obszar, że łatwo się w nim pogubić. Dlatego też trzeba zacząć od podstaw, czyli umiejętnego zarządzania domowych budżetem. 

A na taki budżet składa się bardzo wiele elementów, które muszą ze sobą współgrać. W tym pomoże plan składający się z 10 kroków. Kroków, które przyniosą komfort finansowy, a w dalszej perspektywie może i całkowitą wolność finansową.

Dla kogo jest ta książka?

Wiedza zawarta w książce “Jak zadbać o własne finanse?” powinna w zasadzie trafić do każdego. 

Niestety zarządzania finansami nie uczą w szkole, chociaż jest to jedna z najważniejszych umiejętności w życiu. Pozostaje więc samemu się dokształcać. Jeśli więc chcesz wprowadzić porządek w swoich finansach lub zwyczajnie nie stresować się na myśl o pieniądzach, to ta książka jest dla Ciebie.

Ta książka jest także dla Ciebie, gdy chcesz zaoszczędzić na mieszkanie, nowy samochód, szybciej spłacić kredyt lub osiągnąć wolność finansową. Krótko mówiąc — Marcin Iwuć napisał książkę, dla każdego, kto musi zarządzać finansami.

Czego się dowiesz?

Dowiesz się na pewno jednego, czyli, jak zadbać o własne finanse.

Poznasz 10 kroków, które pozwolą Ci uzdrowić Twój budżet tu i teraz, ale również zadziałają długofalowo i przyniosą większy komfort finansowy, a w konsekwencji także psychiczny.

Nauczysz się również oszczędzać, planować swoje wydatki oraz patrzeć na pieniądze z zupełnie nowej perspektywy.

Co najważniejsze, cała wiedza jest przedstawiona w sposób prosty i przystępny, więc jej wdrożenie w życie będzie bardzo łatwe.

Co zmieni w Twoim życiu?

Wyobraź sobie, że już nigdy nie musisz martwić się swoimi finansami. Fajne uczucie, prawda? 

Dzięki książce Marcina Iwucia stanie się to możliwe, bo w końcu zapanujesz nad swoim budżetem i nauczysz się nim zarządzać. Jednak to nie wszystko, ponieważ optymalizacja wydatków to jedno, a pomnażanie dochodów to drugie. I tego również się tutaj nauczysz.

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

Książka “Jak zadbać o własne finanse?”, to krótki, ale niezwykle treściwy poradnik, który całkowicie odmieni Twoje podejście do pieniędzy. Nie ma tutaj zbędnej teorii i przydługich opisów.

Wprost przeciwnie, ponieważ w książce znajdziesz dokładnie rozpisany plan zarządzania swoim budżetem.Każdy krok zbliża Cię do finansowego komfortu, a to jest bezcenny stan. Szczególnie w obecnych czasach.

whatis1

Autor książki wystąpił w naszym programie na YouTube

O autorze

Marcin Iwuć

Specjalista finansów osobistych, twórca programu ”Finanse Bardzo Osobiste”. Autor książki „Jak zadbać o własne finanse?”. 

Wielokrotnie gościł w wywiadach dla m.in. „Bankier.pl” oraz „Dzień Dobry TVN”.

Kim jestem? Bardzo szczęśliwym człowiekiem, który ma wielki przywilej robienia tego, co kocha. Pomagam ludziom w skutecznym dbaniu o własne finanse, dzięki czemu – zamiast przejmować się brakiem pieniędzy – mogą realizować marzenia i pasje. Jestem wolny! Pozbyłem się długów! Dzięki Tobie uzbierałem wkład własny na wymarzone mieszkanie! Zaoszczędziłem 20 000 zł na kredycie hipotecznym! Pierwszy raz w życiu zasypiam spokojnie dzięki finansowej poduszce bezpieczeństwa! Odzyskałem pieniądze z toksycznej polisy! Otworzyłeś mi oczy – ależ robiłam błędów! – to tylko fragmenty wiadomości od moich Czytelników, które dają mi mnóstwo radości i satysfakcji.

marcin iwuc temporary 500
bf0b0cookfwgu9mbgbc5aw

Parametry

Ilość stron

176

Opinie

Wybierz pakiet

Książka
bf0b0cookfwgu9mbgbc5aw
Jak zadbać o własne finanse
39 
Zestaw I
bf0b0cookfwgu9mbgbc5aw
walkiewicz1 kopiaWybierz inną
Jak zadbać o własne finanse + Pełna moc możliwości
138 zł zł
Zestaw II
bf0b0cookfwgu9mbgbc5aw
silapedyWybierz inną
fijorWybierz inną
Jak zadbać o własne finanse + Siła pędu + Jak zostałem milionerem
207 zł zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry