MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„Siła pędu”
AUTOGRAF
MAPY MYŚLI
VIDEO OMÓWIENIE

Autor książki jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych osób na polskiej scenie startupowej.

 

Dzieli się swoją wiedzą jak od ZERA współtworzyć firmy warte ponad 5 MILIARDÓW euro.
49 zł

O czym jest ta książka?

Czym jest tytułowa “Siła pędu”? To paliwo dla Twoich wszystkich działań (nie tylko tych biznesowych), dzięki czemu możesz ciągle realizować nowe pomysły i nieustannie się rozwijać. Lech Kaniuk na swoim przykładzie pokazuje, jak to robić, aby osiągać coraz ambitniejsze cele.

“Siła Pędu” to autobiograficzny zapis różnych wydarzeń z życia autora. Książka w formie opowieści prowadzi Cię przez wczesne lata jego młodości i późniejszy rozwój globalnych start-upów, ale również pokazuje blaski i cienie prowadzenia własnego biznesu, możliwe pułapki i rozczarowania oraz różnice pomiędzy polskim i szwedzkim spojrzeniem na przedsiębiorczość. 

Autor opowiada liczne historie ze swojej działalności i dzięki nim w praktyczny sposób pokazuje, jak myśli i działa przedsiębiorca z wizją i dużymi celami.

Dla kogo jest ta książka?

Książka Lecha Kaniuka jest dosłownie dla każdego, kto jest zainteresowany przedsiębiorczością. Zarówno na początkowym etapie, jak i dla ludzi z ogromnymi sukcesami na koncie. 

Jeśli dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w świecie biznesu, to znajdziesz tutaj mnóstwo bezcennych wskazówek. Jeśli masz już na koncie wiele finansowych i zawodowych sukcesów, to również dowiesz się z niej czegoś nowego. W końcu, jak się uczyć, to od najlepszych, a człowiek, który został uhonorowany m.in. nagrodą #BusinessGuru z pewnością zalicza się do tego grona.

Czego się dowiesz?

Dzięki “Sile pędu” dowiesz się:

A co najważniejsze, wszystkie porady mają potwierdzenie w rzeczywistości, ponieważ autor sam z nich korzysta w swoim życiu i wie, że po prostu działają.

Co zmieni w Twoim życiu?

Książka Lecha Kaniuka da Ci zarówno motywację do działania, czyli tytułową siłę pędu oraz mnóstwo wskazówek, jak prowadzić firmę — i to bez względu na jej rozmiary.

Jest to idealna mieszanka, ponieważ wiedza i motywacja to dwa podstawowe filary solidnego biznesu i im są one mocniejsze, tym więcej możesz osiągnąć. Dzięki temu nauczysz się patrzeć na swoje otoczenie w zupełnie inny sposób, ponieważ zaczniesz zauważać, że w każdym doświadczeniu tkwi szansa na rozwój.

Czym wyróżnia się ta książka
od innych tego typu?

“Siła pędu” z pewnością wyróżnia się szczerością. Lech Kaniuk współtworzył firmy warte ponad 5 miliardów euro, jednak nie wstydzi się opowieści o swoich początkach.

Okazuje się, że sprzedaż kwiatów i losów loteryjnych albo praca w spożywczaku to cenne doświadczenia, które można wykorzystać przy budowaniu globalnych biznesów. A to pokazuje, że w każdym z nas tkwi przedsiębiorca o wielkich możliwościach — także w Tobie.

 

Autor książki wystąpił
w naszym programie
na YouTube
Parametry
U nas zawsze dostajesz więcej!

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze.

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

O autorze

Lech Kaniuk

Lech Kaniuk – jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób na polskiej scenie startupowej. Jego praca spotkała się z uznaniem innych ekspertów, które znalazło swoje odzwierciedlenie w otrzymanych przez Lecha nagrodach i wyróżnieniach. W 2013 r. otrzymał główną nagrodę w kategorii Wzór Przedsiębiorczości od SF BCC, w 2014 roku jego nazwisko znalazło się na liście „Top 50 najbardziej kreatywnych osób w polskim biznesie” Brief Magazine, a praktykowany przeze niego rozwój startupów poprzez połączenie ciężkiej pracy i pasji został doceniony przez Business Link, który przyznał mu nagrodę #BusinessGuru. Przedsiębiorca, współwłaściciel kilkunastu spółek, ekspert od innowacji i skalowania biznesu, współautor sukcesów takich marek jak Delivery Hero, PizzaPortal, iTaxi, Bean & Buddies czy SunRoof. W książce pokazuje, jak dzięki tytułowej sile pędu idzie przez życie biznesowe skutecznie i mocno do przodu. Na swojej drodze napotkał wiele przeszkód i trudności, ale to właśnie nieustanne działanie i budowanie pędu pozwalają mu na koniec dnia powiedzieć – “zrobiłem to” Pęd

Wybierz pakiet
Książka
Siła pędu
49 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Siła pędu
118 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Siła pędu
Od nędzy do pieniędzy
48-GODZINNA DOBA
167 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk