Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
TYLKO SPRAWDZONE KSIĄŻKI
„Siła pędu”
AUTOGRAF
MAPY MYŚLI
VIDEO OMÓWIENIE

NIESAMOWITY CZŁOWIEK, NIESAMOWITA KSIĄŻKA I NIESAMOWITY PAKIET!

Otrzymasz książkę z autografem, omówienie książki
w formie video oraz mapy myśli.

49 zł

Jak zaczynając od zera współtworzyć firmy warte ponad 5 miliardów euro?

Przedstawia swoje początki, rozwój, lekcje oraz zmagania, dzięki czemu sami możemy zaobserwować, jak siła pędu niejednokrotnie wpłynęła na jego działanie.To główne pytanie, na które znajdziecie odpowiedź w książce „Siła Pędu”. Autor opowiada liczne historie ze swojej działalności i dzięki nim w praktyczny sposób pokazuje, jak myśli i działa przedsiębiorca z wizją i dużymi celami.

O książce

Z tej książki dowiesz się jak wyglądała droga do sukcesu młodego przedsiębiorcy oraz jakie wydarzenia wpłynęły na jego dotychczasowy sukces. Doświadczenia pokazane w praktyczny sposób pokazują jak myśli i działa człowiek z wizją i dużymi celami. Zobaczysz w niej jakie przemyślenia i wnioski Lech wyciągnął ze swoich doświadczeń i znajdziesz wiele inspiracji, które na pewno pomogą Ci w rozwiązaniu własnych biznesowych wyzwań na różnych etapach rozwoju firmy. Jeżeli myślisz o założeniu własnego biznesu lub rozwijasz firmę to ta książka jest dla Ciebie. Przeczytaj i sprawdź jak Siła Pędu wpłynie na Twoje działania!

Z książki „Siła pędu” dowiesz się jak:

– odnaleźć siłę do działania, której nabranie gwarantuje Ci niewyczerpane źródło energii i motywacji do realizacji Twoich celów i marzeń; – wyznaczać sobie ogromne cele i je osiągać; problemy zamieniać w innowacje i tworzyć na ich bazie produkty; – stworzyć, rozwinąć i sprzedać globalnie działający biznes; – zlokalizować „strumień klientów”; – testować pomysły, by nawet bez jasnego planu przekuć je w drogę do sukcesu; – realizować projekty, których nikt wcześniej nie zrobił, czyli działanie bez wzorca; – myśleć i działać na skalę globalną; – radzić sobie z porażkami, ale i sukcesami; – oraz wiele innych lekcji.
O autorze

Lech Kaniuk

Lech Kaniuk – jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób na polskiej scenie startupowej. Jego praca spotkała się z uznaniem innych ekspertów, które znalazło swoje odzwierciedlenie w otrzymanych przez Lecha nagrodach i wyróżnieniach. W 2013 r. otrzymał główną nagrodę w kategorii Wzór Przedsiębiorczości od SF BCC, w 2014 roku jego nazwisko znalazło się na liście „Top 50 najbardziej kreatywnych osób w polskim biznesie” Brief Magazine, a praktykowany przeze niego rozwój startupów poprzez połączenie ciężkiej pracy i pasji został doceniony przez Business Link, który przyznał mu nagrodę #BusinessGuru. Przedsiębiorca, współwłaściciel kilkunastu spółek, ekspert od innowacji i skalowania biznesu, współautor sukcesów takich marek jak Delivery Hero, PizzaPortal, iTaxi, Bean & Buddies czy SunRoof. W książce pokazuje, jak dzięki tytułowej sile pędu idzie przez życie biznesowe skutecznie i mocno do przodu. Na swojej drodze napotkał wiele przeszkód i trudności, ale to właśnie nieustanne działanie i budowanie pędu pozwalają mu na koniec dnia powiedzieć – “zrobiłem to” Pęd

Wybierz pakiet
Książka
Siła pędu
49 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Siła pędu
118 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Siła pędu
Od nędzy do pieniędzy
48-GODZINNA DOBA
167 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk