MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„Nowoczesny deweloper”
MAPY MYŚLI
VIDEO OMÓWIENIE

Ta książka pokaże Ci, jak bezpiecznie możesz wejść w biznes deweloperski tak, aby mieć pewność zarobku.

 

Poznasz modele biznesowe i otrzymasz gotowe narzędzia, z których będziesz mógł skorzystać.

 

59 zł

O czym jest ta książka?

Nieruchomości to rozległa branża, w której każdy znajdzie dla siebie miejsce. Możesz zainwestować we flipy, w podnajem albo w budowę nieruchomości. I to właśnie na tej ostatniej strategii skupia się książką “Nowoczesny Deweloper”.

Rynek deweloperski ma ogromny potencjał, a przy tym ciągle stosunkowo niewielką konkurencję. Warto więc zainteresować się tym tematem, ponieważ może się to okazać prawdziwą trampoliną do Twojego sukcesu finansowego.

Daniel Siwiec od kilkunastu lat zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości, a połowę tego czasu przeznaczył na deweloperkę. Na podstawie swojego doświadczenia napisał książkę “Nowoczesny Deweloper”, w której dzieli się tajnikami pracy i odpowiada na najczęstsze pytania początkujących inwestorów.

W jego książce znajdziesz m.in. praktyczne porady i sprawdzone strategie, które możesz zastosować u siebie. Poznasz też kwestie formalno-prawne, co ułatwi pracę w tej branży.

Dla kogo jest ta książka?

Książka “Nowoczesny Deweloper” to obowiązkowa propozycja dla każdego, kto chce się zająć taką formą inwestowania w nieruchomości.

Na naszym krajowym rynku brakuje praktycznych poradników, jak krok po kroku wejść do branży deweloperskiej, a Daniel Siwiec chętnie dzieli się swoimi sprawdzonymi metodami. 

Jeśli więc planujesz swoją pierwszą inwestycję deweloperską, to koniecznie przeczytaj tę książkę. Z pewnością znajdziesz w niej mnóstwo pożytecznej wiedzy, która pomoże Ci zakończyć swoje działania sukcesem.

Czego się dowiesz?

Daniel Siwiec w swojej książce “Nowoczesny Deweloper” prezentuje kompleksowe podejście do tematu. Dzięki temu dowiesz się wszystkiego, co pozwoli Ci bezpiecznie rozpocząć inwestowanie. Nauczysz się wybierać teren pod budowę i liczyć opłacalność inwestycji.

Dowiesz się, jak ograniczyć ryzyko w branży deweloperskiej i jak zaplanować marketing oraz sprzedaż. Poznasz też pomysły na finansowanie inwestycji oraz nauczysz się unikać pułapek na różnych etapach budowy.

A to wszystko w zaledwie kilka wieczorów, które poświęcisz na dokładną lekturę tej książki.

 

Co zmieni w Twoim życiu?

Inwestycje w nieruchomości, szczególnie w branży deweloperskiej, są obarczone pewnym ryzykiem. Jednak im większe ryzyko, tym większe zyski. Na szczęście ryzyko można znacznie ograniczyć, dzięki czemu zostają tylko zyski.

Oczywiście, to wymaga pewnej pracy i przygotowań, ale Daniel Siwiec daje Ci wszystkie niezbędne narzędzia, które Ci to ułatwią. W ten sposób możesz maksymalnie wykorzystać potencjał branży deweloperskiej i w krótkim czasie osiągnąć niebywałe rezultaty.

 

Czym wyróżnia się ta książka
od innych tego typu?

Książka “Nowoczesny Deweloper” to z pewnością unikat na polskim rynku. Branża deweloperska ciągle się rozwija, więc jest niewiele książek na ten temat. A książek poradnikowych nie ma praktycznie w ogóle, szczególnie takich, które pokazują, jak inwestować w budowę nieruchomości. 

Daniel Siwiec stworzył unikalny poradnik dla wszystkich deweloperów, zwłaszcza dla tych, którzy są na początku swojej drogi. W związku z tym jest to niejako biblia dla osób zainteresowanych taką działalnością.

Autor książki wystąpił
w naszym programie
na YouTube
Parametry
U nas zawsze dostajesz więcej!

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze.

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

O autorze

Daniel Siwiec

Zajmuje się nieruchomościami od 10 lat. Założył i rozwinął własne biuro nieruchomości. Zrobił ponad 200 flipów. Od 5 lat zajmuje się działalnością deweloperską. Na stałe mieszka i pracuje w Lublinie. To właśnie tu inwestuje w nieruchomości oraz prowadzi swoje Warsztaty z Flipów, Flipów Hurtowych oraz Warsztaty Deweloperskie, na których uczy swoich autorskich metod zarabiania na nieruchomościach. Jest także autorem trzech książek: ‘Flipy od zera”, “Nowoczesny Inwestor” oraz “Nowoczesny Deweloper”.

Prywatnie zapracowany mąż i ojciec. Czas wolny spędza głownie z rodziną. Kiedy ma czas tylko dla siebie, włącza youtube i uczy się innego spojrzenia na życie od ludzi z całego świata. Uwielbia przełamywać własne granice. Nie znosi oliwek.

Wybierz pakiet
Książka
Nowoczesny deweloper
59 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Nowoczesny deweloper
104 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Nowoczesny deweloper
Flipy od zera
Nowoczesny Inwestor
149 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk