Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
TYLKO SPRAWDZONE KSIĄŻKI
„Nowoczesny deweloper”

Ta książka pokaże Ci jak bezpiecznie możesz wejść w biznes deweloperski tak, aby mieć pewność zarobku.

Poznasz modele biznesowe i otrzymasz gotowe narzędzia, z których będziesz mógł skorzystać.

59 zł

Nowoczesny Deweloper to książka, która raz na zawsze udowodni Ci jak wielki potencjał drzemie w nieruchomościach i pomoże Ci w podjęciu konkretnych działań!

Drogi inwestorze! Na wstępie chcę Ci bardzo podziękować za zainteresowanie się książką, którą napisałem dla Ciebie. Już teraz, dla tysięcy inwestorów, fliperów oraz deweloperów w Polsce jest ona fundamentalnym przewodnikiem po świecie nieruchomości. 

To ponad 210 stron praktycznej wiedzy o inwestowaniu, modelach biznesowych oraz dźwigniach oraz strategiach których używają inwestorzy w Polsce i na całym świecie.

 

Czy Znasz Sytuacje Poniżej?

Oczywiście zaraz napiszę więcej o mojej książce, jednak zanim to nastąpi, mam prośbę- sprawdź, czy sytuacje poniżej dotyczą też Twojego życia. No dobrze, a co jeśli tak? Wiedz, że właśnie w takich sytuacjach zgłaszają się do mnie inwestorzy po pomoc. Właśnie wtedy sięgają po moją książkę.

Czy masz już dość sytuacji, w której pracujesz od 9 do 17. Ciągle wykonujesz czyjeś polecenia, a Twoja praca wydaje się nie mieć sensu? 

Czy nie jesteś zmęczony robieniem ciągle i ciągle tego samego? Powtarzania tych samych, prostych czynności, które nie przekładają się na żadne rozsądne pieniądze? 

Czy nie martwi Cię Twoja finansowa przyszłość? Sytuacja z emeryturami nie jest przecież pewna. 

A co z przyszłością Twojej rodziny? Czy nie przeszkadza Ci ciągły brak czasu? 

Czasem po prostu chcesz rzucić wszystko i zająć się czymś co da Ci radość, pieniądze i pozwoli rozwijać swoje pasje i zainteresowania? 

Wiesz, że nieruchomości to bezpieczny i stabilny rynek, dlatego chcesz zacząć inwestować, ale nadal nie wiesz jaką drogę wybrać i od czego właściwie zacząć? 

WAŻNE: Jeżeli teraz patrzysz na swoje życie, swoją wiedzę i wewnątrz czujesz, że brakuje Ci mnóstwo wiedzy, to pewnie masz rację. 

Ale chcę Cię pocieszyć. System edukacji w naszym kraju nie kładzie nacisku na edukację finansową. Na przydatne w życiu umiejętności. Na szczęście nie musisz całej wiedzy zdobywać sam.

 

 

Czy wiesz, że istnieje sprawdzona wiedza, gotowe recepty i sposoby, które sprawiają, że inwestowanie w nieruchomości przestaje być tylko dla wybrańców?
Tak, to prawda. Miej świadomość, że wiem, co czujesz i doskonale znam Twoją sytuację. 
 
Od ponad 10 lat zajmuję się nieruchomościami. Przerobiłem mnóstwo modeli biznesowych. Zetknąłem się z setkami problemów. Teraz dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Czasem wystarczy podjąć jeden krok, aby dokonać pozytywnej zmiany w swoim życiu.
 
 
Co się stanie jeśli nie zaczniesz swojej zmiany już dziś?
Jeśli nie zaczniesz działać już teraz, to za rok będziesz dokładnie w tym samym miejscu w którym jesteś dziś. Nie zmieni się nic. Nikt nie podejmie właściwej decyzji za Ciebie.
 
 
Dlatego, jeśli w tym momencie, czujesz, że:
Jesteś zmęczony swoją pracą 
Masz dosyć życia od pierwszego do pierwszego 
Twój biznes nie działa 
Dawne metody zarabiania pieniędzy przestały działać 
Nie chcesz MLM, ani innych, niepewnych metod zarabiania pieniędzy 
Chcesz spróbować inwestowania w nieruchomości
 
 
To już wiesz, że musisz zacząć działać, właśnie teraz. Dlaczego?
Możesz stać się bogatym, inwestując – i to jest właśnie moim zdaniem najlepsza metoda uzyskania wolności finansowej! 
 
Istotą bycia inwestorem jest przede wszystkim działanie na rynku. Oglądasz, kupujesz, remontujesz, po prostu- pracujesz. Później znajdujesz strategie by wiedzieć w co i jak inwestować. Generujesz zyski- i to wciąga. Brzmi dosyć prosto, ale wchodząc w to, przekonasz się, że nie jest to takie łatwe, to pewne ryzyko. Po drodze, ucząc się, znajdziesz jednak praktycznie wskazówki, które to ryzyko zamienią w sukces.
ZOSTAŃ NOWOCZESNYM DEWELOPEREM
Co otrzymasz?

Praktyczne porady, od czego zacząć działanie w branży deweloperskiej

Sprawdzone przykłady opłacalnych projektów. 

Sprawdzone strategie, w co i jak inwestować. 

Pomysły na finansowanie inwestycji deweloperskich 

Wskazówki formalno-prawne 

Czego się nauczysz?

Jak znaleźć właściwy teren pod inwestycje 

Jak liczyć opłacalność inwestycji 

Jak ograniczać ryzyko związane z inwestycją deweloperską 

Jak unikać pułapek na różnych etapach inwestycji 

Jak planować skuteczny marketing i sprzedaż

Metody liczenia opłacalności różnych wariantów

O autorze

Daniel Siwiec

Zajmuje się nieruchomościami od 10 lat. Założył i rozwinął własne biuro nieruchomości. Zrobił ponad 200 flipów. Od 5 lat zajmuje się działalnością deweloperską. Na stałe mieszka i pracuje w Lublinie. To właśnie tu inwestuje w nieruchomości oraz prowadzi swoje Warsztaty z Flipów, Flipów Hurtowych oraz Warsztaty Deweloperskie, na których uczy swoich autorskich metod zarabiania na nieruchomościach. Jest także autorem trzech książek: ‘Flipy od zera”, “Nowoczesny Inwestor” oraz “Nowoczesny Deweloper”.

Prywatnie zapracowany mąż i ojciec. Czas wolny spędza głownie z rodziną. Kiedy ma czas tylko dla siebie, włącza youtube i uczy się innego spojrzenia na życie od ludzi z całego świata. Uwielbia przełamywać własne granice. Nie znosi oliwek.

Wybierz pakiet
Książka
Nowoczesny deweloper
59 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Nowoczesny deweloper
104 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Nowoczesny deweloper
Nowoczesny Inwestor
Flipy od zera
149 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk