Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
TYLKO SPRAWDZONE KSIĄŻKI
„Zarabianie uczciwych pieniędzy”
MAPY MYŚLI
VIDEO OMÓWIENIE

Pełna emocji, szczera, wciągająca.

Nowa książka Bartosza Nosiadka odkrywa
jak zwykły człowiek wyszedł z pętli zadłużenia i osiągnął sukces finansowy i osobisty.

49 zł

 „W wieku 25 lat miał 500-osobowy zespół i zarabiał dobre pieniądze. Wtedy rzucił pracę i zainspirowany autorem z USA doszedł do 3 milionów zł … DŁUGU.”

To wszystko dzięki popularnym metodom, które nie zadziałały w Polsce. Teraz po tych doświadczeniach dzieli się z Tobą jakie popełnił błędy i co natychmiast zrobić, jeśli chcesz mieć więcej pieniędzy i prowadzić przy tym wyjątkowo szczęśliwe życie osobiste. 

Odkryj jak w polskich realiach budować lepszą przyszłość finansową i prowadzić poukładane życie mając mnóstwo czasu dla siebie i bliskich. Niemożliwe? A jednak. Istnieją uczciwe sposoby na pomnażanie pieniędzy i szczęśliwe życie. Po prostu jeszcze o nich nie słyszałeś. Niewiele mówi się o nich w telewizji, Internecie czy książkach zagranicznych trenerów. 

Są ukryte w głowach ludzi, którzy wypracowali je dzięki własnym doświadczeniom popełniając przy tym wszystkie możliwe błędy.

O książce
Możesz spędzić 12 lat, które ja spędziłem, aby odkryć mechanizmy sukcesu finansowego i osobistego w polskich warunkach i popełnić błędy, przez które niemal straciłem cały dorobek życia… albo poznaj gotowe rozwiązania sprawdzone w Polsce.
Najciekawsze omawiam w książce Zarabianie UCZCIWYCH pieniędzy.Wiele z tego co myślałeś, że jest dobre dla Twoich finansów i życia osobistego, to kłamstwa powielane u zagranicznych trenerów.
Dowiedz się co działa w polskich realiach i co musisz zrobić TERAZ, żeby zmienić swoje życie i przejść drogę od marzyciela do uczciwego bogatego człowieka.
 
Nawet, jeśli teraz nie masz kompletnie na nic czasu i frustruje Cię fakt, że nie zarabiasz wystarczająco dużo pieniędzy. Dowiedz się jak to zmienić.

Dlaczego niektórzy nigdy nie będą NAPRAWDĘ bogaci?


Tego nie powiedzą Ci w szkole, na studiach czy w pracy.Nie wiem czy wiesz, ale wielu nawet bogatych ludzi nie ma nawet czasu na śniadanie z rodziną.Prawdziwe bogactwo zaczyna się nie wtedy, gdy na Twoim koncie pojawi się miliony, ale wtedy — gdy masz czas na rzeczy NAJWAŻNIEJSZE.Ta książka nie uczyni Cię milionerem w 30 dni tak jak obiecują inni. Ta książka zmieni Twoje nastawienie dzięki wprowadzeniu w życie pewnych zaskakujących zmian.Zaczniesz myśleć schematami, które prowadzą do porządku w życiu i finansach.Poznasz mechanizmy zarabiania uczciwych pieniędzy w polskich warunkach.Odkryjesz popularne mity, które szkodzą zamiast pomagać. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wielki błąd popełniają Polacy w drodze do wolności finansowej. O tym przeczytasz w tej bardzo osobistej książce. Gotowy?

Oto, co jeszcze w środku


Dlaczego plan na zarabianie pieniędzy z książki Roberta Kiyosakiego nie sprawdził się w Polsce? mimo, że zrobiłem krok po kroku tak jak opisywał (strona 102) + błędy w budowaniu dochodu pasywnego, które kosztowały mnie fortunę. Co zrobiłem źle i jak to zrobić dobrze

Czy warto zaciągać teraz kredyt (strona 104)

Szokująca prawda o kredytach (strona 251)

Jedna z głupszych decyzji o finansach, jaką podjąłem(strona 107)

Moje podejście do zarabiania pieniędzy zmieniło się, kiedy zarobiłem 70 000 zł w ten sposób. Coś do mnie dotarło. (strona 115)

Dlaczego zrezygnowałem z zarobienia 20 000 zł w dwa miesiące (strona 220)

Zaskakująco prosta rada, która odmieniła moje finanse. Gdy tylko przestawałem się jej trzymać, moje finanse rozsypywały się jak domek z kart. (strona 221)

Ujawniam jak straciłem 480 000 zł i jak sobie z tym poradziłem (strona 285)

Pomyliłem się o 250% w wycenie remontu. Sprawdź dlaczego i jak nie popełnić moich kosztownych błędów (strona 274)

Najczęściej popełnianie błędy przez które tracisz gotówkę każdego dnia. Ich eliminacja jest bardzo prosta. Oto co wystarczy zrobić (strona 198)

Jak dzięki tym 12 krokom spłaciłem wszystkie karty kredytowe, kredyty firmowe oraz prywatne kredyty gotówkowe. Odkryj model, który wyciągnie Cię z tarapatów lub zabezpieczy na przyszłość. (strona 205)

W co inwestować w tym roku? Metody na dodatkowy dochód. Co zrobiłem, co polecam i czego powinieneś unikać (strona 201)

Zrób ten test i zwiększ możliwości finansowe. Sprawdź co Cię osłabia. (strona 148)

Konkretna recepta 9 kroków i model działania na uporządkowanie swoich finansów. Krok 5 jest szczególnie ważny. (strona 178)

To i wiele wiele więcej w tym wyjątkowym przewodniku pełnym czytelnych wskazówek i nieszablonowych rad.Nigdy się nie dowiesz, czego możesz dokonać, jeśli nie sprawdzisz metod z tej książki. Weź ją do ręki i zacznij podejmować uczciwe i mądre decyzje, a one zaprowadzą Cię w miejsce, o którym inni mogą tylko marzyć.


Sięgnij po książkę ZARABIANIE UCZCIWYCH PIENIĘDZY

O autorze

Bartosz Nosiadek

Bartek marzył aby dostać pracę w makro przy dziale mrożonek. Potem jego marzenia się zmieniały. Został sprzedawcą ubezpieczeń, potem awansował i był najmłodszym w historii firmy dyrektorem. Zarobione pieniądze zainwestował w nieruchomości. Udało mu się nawet zarobić 14 tys. w jeden dzień. 

Człowiek, który swoją przygodę z biznesem rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy to założył swoją pierwszą firmę. W wieku 18 lat zatrudnił pierwszego pracownika, a rok później miał ich dziesięciu. W wieku 21 lat wydał książki w których opisał swoją drogę do sukcesu, które stały się bestsellerami. Prasa zaczęła nazywać go najmłodszym milionerem w Polsce.

Wybierz pakiet
Książka
Zarabianie uczciwych pieniędzy
49 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Zarabianie uczciwych pieniędzy
94 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Zarabianie uczciwych pieniędzy
Nowoczesny Inwestor
48-GODZINNA DOBA
163 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk