Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
„Zarabianie uczciwych pieniędzy”
MAPY MYŚLI
VIDEO OMÓWIENIE

Pełna emocji, szczera, wciągająca.

 

Nowa książka Bartosza Nosiadka odkrywa jak zwykły człowiek wyszedł z pętli zadłużenia i osiągnął sukces finansowy i osobisty.
49 zł

O czym jest ta książka?

Chociaż pieniądze przestają już być tematem tabu, to ciągle można usłyszeć szkodliwe mity na ich temat. Jeden z największych dotyczy uczciwości, bo wielu ludzi uważa, że bogacą się tylko oszuści.

Kolejny dotyczy korzystania z amerykańskich sposobów na zarabianie, a jeszcze inny niemożności łączenia wiary w Boga z bogactwem. Bartosz Nosiadek rozprawia się z powyższymi kłamstwami w swojej książce i pokazuje, jak w polskich realiach zarabiać UCZCIWE pieniądze.

Uczciwe i całkiem spore.

Książka “Zarabianie Uczciwych Pieniędzy” to jednocześnie poradnik dla przedsiębiorców i autobiografia autora.

Takie połączenie lepiej pokazuje, jak i gdzie sprawdzają się przedstawiane porady, dzięki czemu łatwiej wdrożyć je do swojego życia. W poradniku nie mogło zabraknąć konkretnych wskazówek, testów i schematów, więc treść nie jest tylko teorią, ale również praktyką o skutecznej mocy działania.

A za pomocą wątków autobiograficznych autor dobitnie przedstawia, dlaczego warto trzymać się sprawdzonych metod, zamiast testować cudowne sposoby zza oceanu.

 

Dla kogo jest ta książka?

“Zarabianie Uczciwych Pieniędzy” to praktyczny poradnik dla każdego, kto chce oszczędzić pieniądze i je pomnożyć.

W końcu każdy z nas musi zarabiać.

A jeśli tak, to warto to robić dobrze, czyli uczciwie i efektywnie.

Wbrew pozorom jest to możliwe, nawet w naszych polskich realiach, czego najlepszym dowodem jest historia autora — Bartosza Nosiadka.

Czego się dowiesz?

Dowiesz się: jak, dlaczego, co i czy, czyli:

W książce Bartka Nosiadka znajdziesz odpowiedzi na powyższe pytania oraz mnóstwo innych przydatnych informacji, które pozwolą Ci zwiększyć stan swojego konta.

Co zmieni w Twoim życiu?

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, ale to kolejny mit, z którym autor rozprawia się w swojej książce. Prawdziwym nieszczęściem jest brak pieniędzy albo długi, a odpowiednie zaplecze finansowe to klucz do realizacji wielu celów i marzeń.

Gdy nauczysz się zarabiać uczciwe pieniądze, będziesz mógł spełniać się w swoim życiu i po prostu bardziej się nim cieszyć. Bo prawdziwe bogactwo nie ogranicza się do dużych liczb na koncie, ale do umiejętności wykorzystania ich w odpowiednim celu.

I tego nauczysz się dzięki książce Bartka Nosiadka.

 

Czym wyróżnia się ta książka
od innych tego typu?

“Zarabianie Uczciwych Pieniędzy” to książka wyjątkowa, ponieważ jej treść dotyczy polskich realiów zarabiania.

A te znacznie różnią się od amerykańskich, czy chociażby europejskich, dlatego tak ważne jest, aby nie kopiować schematów zza granicy, tylko korzystać z metod, które zadziałają w naszym kraju.

I Bartek Nosiadek przedstawia takie metody.

A wie, o czym pisze, bo początkowo sam korzystał z porad wszelkiego rodzaju guru od zarabiania, co niestety nie sprawdziło się na naszym rynku i doprowadziło go do milionowych długów. 

Wyszedł z nich, tworząc systemy zarabiania dostosowane do rodzimych warunków, dzięki czemu są bardzo uniwersalne i może je wykorzystać każdy Polak.

Także Ty, do czego gorąco zachęcamy.

 

Autor książki wystąpił
w naszym programie
na YouTube
Parametry
U nas zawsze dostajesz więcej!

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze.

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

O autorze

Bartosz Nosiadek

Bartek marzył aby dostać pracę w makro przy dziale mrożonek. Potem jego marzenia się zmieniały. Został sprzedawcą ubezpieczeń, potem awansował i był najmłodszym w historii firmy dyrektorem. Zarobione pieniądze zainwestował w nieruchomości. Udało mu się nawet zarobić 14 tys. w jeden dzień. 

Człowiek, który swoją przygodę z biznesem rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy to założył swoją pierwszą firmę. W wieku 18 lat zatrudnił pierwszego pracownika, a rok później miał ich dziesięciu. W wieku 21 lat wydał książki w których opisał swoją drogę do sukcesu, które stały się bestsellerami. Prasa zaczęła nazywać go najmłodszym milionerem w Polsce.

 

Wybierz pakiet
Książka
Zarabianie uczciwych pieniędzy
49 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Zarabianie uczciwych pieniędzy
94 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Zarabianie uczciwych pieniędzy
Nowoczesny Inwestor
48-GODZINNA DOBA
163 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk