MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„Nowoczesny Inwestor”
MAPY MYŚLI
VIDEO OMÓWIENIE

Zacznij czerpać duże zyski z niewielkich inwestycji w nieruchomości.

 

To właśnie w tej branży wystarczy jeden dobry deal, żeby zarobić tyle, ile niektórzy przez rok.
45 zł

O czym jest ta książka?

Wokół tematu inwestowania w nieruchomości narosło wiele mitów. Najpopularniejsze z nich dotyczą finansów, bo błędnie uważa się, że trzeba dysponować sporymi oszczędnościami, aby móc w ogóle myśleć o takich inwestycjach.

Daniel Siwiec udowadnia, że wcale tak nie jest i swoją działalność możesz rozpocząć już ze stosunkowo niewielkim zapleczem finansowym. W końcu Nowoczesny Inwestor szuka okazji, nie przeszkód.

Książka Daniela Siwca jest o inwestowaniu. Jednak nie o takim standardowym, ale całkowicie nowoczesnym, które nie potrzebuje dużego wkładu własnego. “Nowoczesny Inwestor” to praktyczny poradnik o tym, jak zacząć zarabiać spore pieniądze przy niewielkim wkładzie własnym.

To także mnóstwo wskazówek, na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać. I wreszcie to kompleksowa wiedza o tym, jak zwiększyć zyski i stworzyć dobrze prosperujący biznes w tej branży. Biznes, który przyniesie Ci duże pieniądze.

Słowo od Autora:

W moją pierwszą nieruchomość zainwestowałem 30 000 zł i po czterech miesiącach zarobiłem na tym 30 000 zł. Nieźle, jak na początkującego, jednak ciągle mało w skali roku.

To jednak daje Ci pewne wyobrażenie, ile można zarobić bez doświadczenia. A z doświadczeniem? 100% zysku osiągnąłem dzięki jednej z najprostszych strategii, która jak się potem okazało sprawdza się świetnie także przy znacznie większych inwestycjach. 

Wykorzystując ją, po trzech latach od zera zarobiłem swój pierwszy milion. Tego właśnie chcę Cię nauczyć! Kiedy porównasz stopy zwrotu z inwestycji w nieruchomości z innymi, możesz doznać szoku. Te wartości są tak wysokie, że gdybyś dostał propozycję osiągnięcia takiej stopy zwrotu w inny sposób, na pewno pomyślałbyś, że to oszustwo.

W tym przypadku to jednak rzeczywistość, tylko musisz wiedzieć, jak to robić.

Dla kogo jest ta książka?

Książki Daniela Siwca nie są adresowane wyłącznie do konkretnej grupy odbiorców.

I chociaż autor dzieli się w nich swoją wiedzą na temat inwestowania w nieruchomości, to z jego doświadczenia mogą skorzystać także osoby, które szukają mieszkania dla siebie.

W związku z tym “Nowoczesny Inwestor” jest książką dla Ciebie, jeśli:

Ogrom wiedzy i doświadczenia autora pomogą w każdym z powyższych przykładów, więc jeżeli zaliczasz się jakiejkolwiek z tych grup, to znalazłeś idealną lekturę dla siebie.

Czego się dowiesz?

Daniel Siwiec w branży nieruchomości działa już od kilkunastu lat. Przez ten czas wypracował kilka sprawdzonych strategii, które pozwalają osiągać wielotysięczny zysk na każdej transakcji. 

Wszystkie jego “deale” kończyły się sporym sukcesem, co oznacza, że te strategie naprawdę działają. A jeśli działają u niego, to zadziałają także w Twoim przypadku.

W książce “Nowoczesny Inwestor” znajdziesz wiedzę i praktyczne wskazówki, które pozwolą Ci zamykać każdą swoją transakcję ze sporym zyskiem.

 

Co zmieni w Twoim życiu?

Inwestowanie w nieruchomości to nie loteria. To sprawdzone strategie, wiedza oraz doświadczenie. Doświadczenie przychodzi z czasem i z pewnością ułatwia pracę, jednak bez niego można osiągać spektakularne rezultaty.

Jednak, żeby tak się stało, to musisz wyposażyć się w odpowiednie narzędzia. I “Nowoczesny Inwestor” Ci je daje.

Dzięki temu szybciej i łatwiej zaczniesz zarabiać na nieruchomościach, a każda sprzedaż mieszkania będzie krokiem, który przybliży Cię do wolności finansowej.

 

Czym wyróżnia się ta książka
od innych tego typu?

“Nowoczesny Inwestor” to w zasadzie praktyczny poradnik, który przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy inwestowania w nieruchomości. Znajdziesz tutaj nie tylko wskazówki, ale prawdziwe metody, które Daniel Siwiec wykorzystuje we własnej działalności.

Autor dzieli się swoim “know-how”, bo wie, że rynek jest na tyle chłonny, iż znajdzie się na nim miejsce dla każdego. Także dla Ciebie.

Autor książki wystąpił
w naszym programie
na YouTube
Parametry
U nas zawsze dostajesz więcej!

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze.

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

O autorze

Daniel Siwiec

Zajmuje się nieruchomościami od 10 lat. Założył i rozwinął własne biuro nieruchomości. Zrobił ponad 200 flipów. Od 5 lat zajmuje się działalnością deweloperską. Na stałe mieszka i pracuje w Lublinie. To właśnie tu inwestuje w nieruchomości oraz prowadzi swoje Warsztaty z Flipów, Flipów Hurtowych oraz Warsztaty Deweloperskie, na których uczy swoich autorskich metod zarabiania na nieruchomościach. Jest także autorem trzech książek: ‘Flipy od zera”, “Nowoczesny Inwestor” oraz “Nowoczesny Deweloper”.

Prywatnie zapracowany mąż i ojciec. Czas wolny spędza głownie z rodziną. Kiedy ma czas tylko dla siebie, włącza youtube i uczy się innego spojrzenia na życie od ludzi z całego świata. Uwielbia przełamywać własne granice. Nie znosi oliwek.

Wybierz pakiet
Książka
Nowoczesny Inwestor
45 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Nowoczesny Inwestor
90 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Nowoczesny Inwestor
Flipy od zera
Tajna broń kredytobiorcy
139 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk