Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
TYLKO SPRAWDZONE KSIĄŻKI
„Nowoczesny Inwestor”
MAPY MYŚLI
VIDEO OMÓWIENIE

Zacznij czerpać duże zyski z niewielkich inwestycji w nieruchomości.

To właśnie w tej branży wystarczy jeden dobry deal, żeby zarobić tyle, ile niektórzy przez rok.

45 zł

Oczywiście, nie spodziewaj się tego od razu, choć różnie bywa. Mnie się tak nie udało… 

 

W moją pierwszą nieruchomość zainwestowałem 30 000 zł i po czterech miesiącach zarobiłem na tym 30 000 zł. Nieźle, jak na początkującego, jednak ciągle mało w skali roku. To jednak daje Ci pewne wyobrażenie, ile można zarobić bez doświadczenia. A z doświadczeniem? 

100% zysku osiągnąłem dzięki jednej z najprostszych strategii, która jak się potem okazało sprawdza się świetnie także przy znacznie większych inwestycjach. Wykorzystując ją, po trzech latach od zera zarobiłem swój pierwszy milion. Tego właśnie chcę Cię nauczyć! 

Kiedy porównasz stopy zwrotu z inwestycji w nieruchomości z innymi, możesz doznać szoku. Te wartości są tak wysokie, że gdybyś dostał propozycję osiągnięcia takiej stopy zwrotu w inny sposób, na pewno pomyślałbyś, że to oszustwo. W tym przypadku to jednak rzeczywistość, tylko musisz wiedzieć, jak to robić.

O książce

Czego naprawdę potrzeba, by dużo zarabiać na nieruchomościach?

Najlepsi inwestorzy używają modeli, aby wyeliminować przypadek, zminimalizować ryzyko i zmaksymalizować zysk w trakcie kupowania, utrzymania i sprzedaży nieruchomości. 

Te modele to metody działania i systemy, które przynoszą powtarzalne rezultaty. Nie sztuką jest jednorazowo zarobić na okazji. Sztuką jest model, który pozwala na ciągłe wynajdowanie takich okazji i zarabianie na nich. 

I teraz przechodzimy do sedna. Książka „Nowoczesny Inwestor” to zestaw moich modeli przekonań, myślenia i działania. Bez nich nie byłbym w miejscu, w którym jestem. One dadzą Ci lepszy start, przyspieszą naukę inwestowania i nauczą lepiej inwestować. 

Wyjaśnię ci działanie 9 dźwigni, jakimi na co dzień się posługuję. Zobaczysz, jak i gdzie szukam okazji inwestycyjnych i jak maksymalizuję zyski – przynajmniej jeden ze sposobów bardzo Cię zaskoczy.

Najważniejsze: nie stracisz

Jedną z rzeczy, którą sobie cenię najbardziej w tej działalności jest to, że na nieruchomościach nie można stracić! 

Zobacz, gdy inwestujesz na giełdzie, w ciągu jednego dnia Twoje akcje mogą prawie całkowicie stracić na wartości. Nie wspominając o Foreksie, gdzie możesz wszystko stracić w ciągu minuty. Z kryptowalutami jest jeszcze gorzej – setki ludzi straciły swoje oszczędności, gdy właściciel giełdy zniknął z ich pieniędzmi i nic na to nie można poradzić. 

A nieruchomości nikt Ci nie ukradnie – już sama nazwa „nieruchomość” na to wskazuje.

To prawda, że ceny nieruchomości podlegają ciągłym wahaniom i cena może spaść nawet poniżej kwoty inwestycji. I co wtedy? NIC!!! 

Nieruchomości to najbardziej elastyczny sposób inwestycji, jaki znam. Jest bowiem wiele sposobów zarabiania na nieruchomościach – nie tylko sprzedaż lub wynajem! Akcje możesz tylko sprzedać lub kupić. A nieruchomość stwarza o wiele więcej możliwości zarabiania – czytając książkę „Nowoczesny Inwestor” poznasz je wszystkie. 

Mam nadzieję, że już wiesz, że dlaczego nieruchomości to bezpieczne i stabilne inwestycje, na których łatwo zyskać duże pieniądze i kusi Cię, by zacząć jak najszybciej…

Oto rozwiązania z książki: „Nowoczesny Inwestor”:

Kreatywne modele finansowania przy niewielkim kapitale. 

Praktyczne wskazówki jak zacząć inwestować w nieruchomości. 

Sprawdzone strategie w co i jak inwestować. 

Dźwignie, które pozwolą generować większe zyski.

Czego się z niej nauczysz:

Jak znaleźć okazję lub wykreować jej potencjał. 

Jak stworzyć biznes oparty na nieruchomościach. 

Jak zwiększyć wartość nieruchomości. 

Jak zarabiać więcej na inwestowaniu.

O autorze

Daniel Siwiec

Zajmuje się nieruchomościami od 10 lat. Założył i rozwinął własne biuro nieruchomości. Zrobił ponad 200 flipów. Od 5 lat zajmuje się działalnością deweloperską. Na stałe mieszka i pracuje w Lublinie. To właśnie tu inwestuje w nieruchomości oraz prowadzi swoje Warsztaty z Flipów, Flipów Hurtowych oraz Warsztaty Deweloperskie, na których uczy swoich autorskich metod zarabiania na nieruchomościach. Jest także autorem trzech książek: ‘Flipy od zera”, “Nowoczesny Inwestor” oraz “Nowoczesny Deweloper”.

Prywatnie zapracowany mąż i ojciec. Czas wolny spędza głownie z rodziną. Kiedy ma czas tylko dla siebie, włącza youtube i uczy się innego spojrzenia na życie od ludzi z całego świata. Uwielbia przełamywać własne granice. Nie znosi oliwek.

Wybierz pakiet
Książka
Nowoczesny Inwestor
45 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Nowoczesny Inwestor
90 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Nowoczesny Inwestor
Flipy od zera
Tajna broń kredytobiorcy
139 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk