Video omówienie
Bartek Popiel

Przestań odwlekać i zacznij działać!

Przepełniona treścią i konkretnymi poradami.

Bartek Popiel dzieli się swoimi najskuteczniejszymi poradami, dzięki którymi skończysz raz na zawsze odwlekać realizację swoich marzeń.

O czym jest ta książka?

Z pewnością znasz pojęcie “prokrastynacja”, które oznacza odwlekanie spraw na później. To problem wielu ludzi i to bez względu na ich wiek, czy wykonywany zawód. Na szczęście każdy problem można rozwiązać, co udowadnia Bartek Popiel w swojej książce. Treść książki najlepiej podsumowuje jej tytuł, czyli “Przestań odwlekać i zacznij działać”. Jednak łatwiej powiedzieć niż zrobić, dlatego autor opisuje swoje sprawdzone metody na walkę z prokrastynacją. Teoria miesza się tutaj z praktyką, dzięki czemu temat odwlekania na później zostaje rozłożony na czynniki pierwsze. W ten sposób poznajesz konkretne techniki, które działają i które mogą znacznie zwiększyć Twoją produktywność.

Dla kogo jest ta książka?

Z książki Bartka Popiela skorzysta w zasadzie każdy. Student, pracownik etatowy i przedsiębiorca. 

W końcu odkładanie spraw na później jest powszechne i dotyka wielu ludzi. A czy są wyjątki, których prokrastynacja już nie dotyczy? Prawdopodobnie tak i na 99% przeczytali oni “Przestań odwlekać i zacznij działać”.

Czego się dowiesz?

Oczywiście dowiesz się, jak zwalczyć prokrastynację. Jednak to nie wszystko, ponieważ nauka bez praktyki nic Ci nie da. Dlatego w tej książce znajdziesz także przydatne ćwiczenia, które pozwolą wprowadzić wiedzę w życie. A przecież o działanie tutaj chodzi, prawda?

Co zmieni w Twoim życiu?

Już samo przeczytanie tej książki wyposaży Cię w przydatną wiedzę na temat zwalczania prokrastynacji. A to, jak szybko ją pokonasz, zależy przede wszystkim od Ciebie. 

Jednak możemy zagwarantować, że techniki, które znajdziesz w książce Bartka Popiela “Przestań odwlekać i zacznij działać” z pewnością pozwolą Ci osiągnąć całkowicie nowy poziom produktywności. A to pozwoli Ci osiągnąć znacznie więcej w zdecydowanie krótszym czasie. I to zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym.

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

Cechą charakterystyczną tej książki jest jej objętość. Nie jest to wielkie tomisko ze skomplikowanymi opisami teorii. Wprost przeciwnie — znajdziesz tu maksimum pożytecznej wiedzy zamkniętej w lekko ponad 100 stronach. Dzięki temu nie będziesz musiał odwlekać w czasie jej czytania, bo wystarczy Ci na to tylko jeden wolny wieczór.

whatis1

Autor książki wystąpił w naszym programie na YouTube

O autorze

Bartek Popiel

Trener, konsultant oraz założyciel jednego z najpopularniejszych w Polsce blogów na temat przedsiębiorczości LiczySieWynik.pl Bartek jest autorem takich książek jak “Liczy się Efekt” czy “Zrobię To Dzisiaj”, oraz projektów „Liczy Się Strategia” i „Liczy Się Oferta”.


Bartek to również szczęśliwy mąż i ojciec oraz zdobywca Korony Maratonów Polskich, który inspiruje ludzi do wprowadzania zmian w zakresie strategii, marketingu i sprzedaży.


Specjalizuje się w budowaniu strategii biznesowych i przewagi rynkowej dla małych i średnich firm.

bartek popiel
popiel1

Parametry

Ilość stron

110

Opinie

Wybierz pakiet

Książka
popiel1
Przestań odwlekać i zacznij działać!
29 
Zestaw I
popiel1
48hWybierz inną
Przestań odwlekać i zacznij działać! + 48-GODZINNA DOBA
138 zł zł
Zestaw II
popiel1
48hWybierz inną
popielWybierz inną
Przestań odwlekać i zacznij działać! + 48-GODZINNA DOBA + Zrobię to dzisiaj!
207 zł zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry