MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„Przestań odwlekać i zacznij działać!”
MAPY MYŚLI
VIDEO OMÓWIENIE

Przepełniona treścią i konkretnymi poradami.

 

Bartek Popiel dzieli się swoimi najskuteczniejszymi poradami, dzięki którymi skończysz raz na zawsze odwlekać realizację swoich marzeń.
29 zł

O czym jest ta książka?

Z pewnością znasz pojęcie “prokrastynacja”, które oznacza odwlekanie spraw na później. To problem wielu ludzi i to bez względu na ich wiek, czy wykonywany zawód. Na szczęście każdy problem można rozwiązać, co udowadnia Bartek Popiel w swojej książce.

Treść książki najlepiej podsumowuje jej tytuł, czyli “Przestań odwlekać i zacznij działać”.

Jednak łatwiej powiedzieć niż zrobić, dlatego autor opisuje swoje sprawdzone metody na walkę z prokrastynacją. Teoria miesza się tutaj z praktyką, dzięki czemu temat odwlekania na później zostaje rozłożony na czynniki pierwsze.

W ten sposób poznajesz konkretne techniki, które działają i które mogą znacznie zwiększyć Twoją produktywność.

Dla kogo jest ta książka?

Z książki Bartka Popiela skorzysta w zasadzie każdy. Student, pracownik etatowy i przedsiębiorca. 

W końcu odkładanie spraw na później jest powszechne i dotyka wielu ludzi. A czy są wyjątki, których prokrastynacja już nie dotyczy? Prawdopodobnie tak i na 99% przeczytali oni “Przestań odwlekać i zacznij działać”.

 

Czego się dowiesz?

Oczywiście dowiesz się, jak zwalczyć prokrastynację. Jednak to nie wszystko, ponieważ nauka bez praktyki nic Ci nie da. Dlatego w tej książce znajdziesz także przydatne ćwiczenia, które pozwolą wprowadzić wiedzę w życie. A przecież o działanie tutaj chodzi, prawda?

Co zmieni w Twoim życiu?

Już samo przeczytanie tej książki wyposaży Cię w przydatną wiedzę na temat zwalczania prokrastynacji. A to, jak szybko ją pokonasz, zależy przede wszystkim od Ciebie. 

Jednak możemy zagwarantować, że techniki, które znajdziesz w książce Bartka Popiela “Przestań odwlekać i zacznij działać” z pewnością pozwolą Ci osiągnąć całkowicie nowy poziom produktywności. A to pozwoli Ci osiągnąć znacznie więcej w zdecydowanie krótszym czasie. I to zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym.

Czym wyróżnia się ta książka
od innych tego typu?

Cechą charakterystyczną tej książki jest jej objętość. Nie jest to wielkie tomisko ze skomplikowanymi opisami teorii. Wprost przeciwnie — znajdziesz tu maksimum pożytecznej wiedzy zamkniętej w lekko ponad 100 stronach. Dzięki temu nie będziesz musiał odwlekać w czasie jej czytania, bo wystarczy Ci na to tylko jeden wolny wieczór.

Autor książki wystąpił
w naszym programie
na YouTube
Parametry
U nas zawsze dostajesz więcej!

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze. To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

O autorze

Bartek Popiel

Trener, konsultant oraz założyciel jednego z najpopularniejszych w Polsce blogów na temat przedsiębiorczości LiczySieWynik.pl Bartek jest autorem takich książek jak “Liczy się Efekt” czy “Zrobię To Dzisiaj”, oraz projektów „Liczy Się Strategia” i „Liczy Się Oferta”. 

Bartek to również szczęśliwy mąż i ojciec oraz zdobywca Korony Maratonów Polskich, który inspiruje ludzi do wprowadzania zmian w zakresie strategii, marketingu i sprzedaży. 

Specjalizuje się w budowaniu strategii biznesowych i przewagi rynkowej dla małych i średnich firm.

 

Wybierz pakiet
Książka
Przestań odwlekać i zacznij działać!
29 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Przestań odwlekać i zacznij działać!
98 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Przestań odwlekać i zacznij działać!
Zrobię to dzisiaj!
48-GODZINNA DOBA
127 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk