Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
TYLKO SPRAWDZONE KSIĄŻKI
„Przestań odwlekać i zacznij działać!”
MAPY MYŚLI
VIDEO OMÓWIENIE

Przepełniona treścią i konkretnymi poradami.

Bartek Popiel dzieli się swoimi najskuteczniejszymi poradami dzięki którymi skończysz raz na zawsze odwlekać realizację swoich marzeń.

29 zł

 3 godziny trwało odwlekanie napisania tego tekstu… który ostatecznie powstał w niecałą godzinę.

Jest tak krótki, że przeczytasz go w 5 minut. Nie odkładaj tego na później. Aby pomóc Ci uporać się z odwlekaniem, zabierzemy Ci zaraz wszystkie wymówki. Tekst będzie krótki i konkretny, bo jaki sens ma pisanie długiego tekstu, jeśli to ma być dla Ciebie główna wymówka, żeby odłożyć przeczytanie go na później?

O książce

Często na „psychiczne przygotowania” do jakiegoś zadania poświęcamy znacznie więcej czasu niż na konkretne wykonanie tego zadania. Absurd, prawda? Niestety prokrastynacja, czyli inaczej odkładanie rzeczy na później, to problem wielu ludzi.

Niektórzy jednak nauczyli się sobie z tym radzić.

 

Bartek Popiel napisał tę książkę w 22,5 godziny. W ciągu kilku dni. Po prostu usiadł i napisał. Wie, jak efektywnie wykorzystywać czas, rozbrajać wszelkie wymówki i skoncentrować się na zadaniu. Książka ma niewiele ponad 100 stron i jest niezwykle konkretna. Inaczej w ogóle byś jej nie przeczytał, odkładając to na później, jak to często się dzieje z 300-stronicowymi tomami, prawda?

Tutaj chodzi o efekt, aby coś w końcu się zmieniło. Pod warunkiem że tak naprawdę tego chcesz, bo może jest Ci dobrze w aktualnej sytuacji? Ale chyba nie czytałbyś wówczas tego tekstu.

I niech Ci nawet przez myśl nie przechodzi teraz:

„Ale ja nie mam teraz czasu”.

Brak czasu to najgroźniejsza wymówka powodująca nieustanne odwlekanie.
 

Brak czasu powstaje wówczas, gdy swój czas poświęcasz na realizację rzeczy mało istotnych, które nie mają większego wpływu na Twój rozwój i efekty, jakie osiągasz. Angażując się w rzeczy mało istotne, masz bowiem wyśmienitą wymówkę, aby odkładać na później rzeczy trudniejsze, ale znacznie ważniejsze. W efekcie gonisz nieustannie swój ogon, narastają stres i frustracja. Można to zmienić.

„Jeśli będziesz robić w życiu rzeczy łatwe, Twoje życie będzie trudne. Jeśli jednak zaczniesz robić rzeczy trudne, Twoje życie stanie się łatwiejsze„.

Moglibyśmy teraz pisać jeszcze bardzo dużo o samej książce, o tym, że Bartek Popiel zdradza w niej, czym jest tzw. Diamentowa Sekwencja, czyli zestaw siedmiu kroków, które pomogą Ci przejąć kontrolę nad leniwym słoniem. SŁONIEM?!

Tak, słoniem. Jest też mowa o jeźdźcu, którym jesteś Ty i masz stery w swoich rękach. Moglibyśmy szczegółowo opisać, że w tej książce znajdziesz jedną z najprostszych metod walki z prokrastynacją, czyli 5 bazowych punktów, które często wystarczają, żeby mocno ruszyć do przodu.

Ale nie ma sensu o tym pisać, jeśli i tak będziesz zwlekał z jej przeczytaniem.

Działaj teraz!

O autorze

Bartek Popiel

Trener, konsultant oraz założyciel jednego z najpopularniejszych w Polsce blogów na temat przedsiębiorczości LiczySieWynik.pl Bartek jest autorem takich książek jak “Liczy się Efekt” czy “Zrobię To Dzisiaj”, oraz projektów „Liczy Się Strategia” i „Liczy Się Oferta”. 

Bartek to również szczęśliwy mąż i ojciec oraz zdobywca Korony Maratonów Polskich, który inspiruje ludzi do wprowadzania zmian w zakresie strategii, marketingu i sprzedaży. 

Specjalizuje się w budowaniu strategii biznesowych i przewagi rynkowej dla małych i średnich firm.

 
Wybierz pakiet
Książka
Przestań odwlekać i zacznij działać!
29 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Przestań odwlekać i zacznij działać!
98 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Przestań odwlekać i zacznij działać!
48-GODZINNA DOBA
Zrobię to dzisiaj!
127 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk