MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„Pełna moc życia”
MAPY MYŚLI
VIDEO OMÓWIENIE

Życie z pełną mocą — marzeń, zmian, wartości, decyzji, bliskości, odwagi — jest prostsze, niż myślisz.

 

 

49 zł

O czym jest ta książka?

Czy można żyć na 80%? Albo w 60% wierzyć w siebie? Można, ale to otwiera furtkę do wątpliwości, zniechęcenia i rezygnacji.

Tylko pełna moc życia, czyli życie na 100%, sprawia, że możesz osiągać swoje cele i realizować się w życiu zawodowym i osobistym. Książka Jacka Walkiewicza jest właśnie o tym. O tym, jak żyć na maksymalnych obrotach.

“Pełna Moc Życia” pokazuje, jak żyć na swoim najlepszym życiem.

Dokładnie tak, bo możesz zacząć tu i teraz. Nie musisz mieć grubego portfela i mnóstwa wolnego czasu, aby cieszyć się tym, co już masz. A z pewnością masz sporo — dach nad głową, bliskie osoby i przynajmniej kilka złotych na koncie. To już całkiem niezły początek.

A kiedy zaczniesz żyć na 100% to realizacja większych marzeń będzie tylko kwestią czasu. Jacek Walkiewicz w swojej książce podpowiada, jak żyć.

I chociaż nie jest to sposób uniwersalny, to z pewnością znajdziesz tutaj zasady, które sprawdzą się także u Ciebie.

Dla kogo jest ta książka?

Książki Jacka Walkiewicza są w zasadzie dla każdego. W końcu każdy z nas musi żyć, więc warto zadbać o to, aby to życie wykorzystać jak najlepiej. 

Co sprawdzi się w Twoim przypadku? Pieniądze, szczęśliwa rodzina, zdrowie, bezpieczeństwo? A może wszystko na raz? 

W każdym z tych przypadków znajdziesz motywację i przede wszystkim MOC, aby sięgać po marzenia i, w konsekwencji, cieszyć się swoim życiem.

Czego się dowiesz?

Być może widziałeś popularne wystąpienie Jacka Walkiewicza na konferencji TEDxWSB? Całkiem możliwe, że tak, ponieważ zobaczyło je już kilka milionów ludzi. Książka “Pełna Moc Życia” porusza podobne tematy, czyli jak żyć na maksimum swoich możliwości i to pomimo strachu lub wątpliwości.

Dzięki temu dowiesz się, co zrobić, aby w końcu zacząć w pełni realizować swoje marzenia i, co najważniejsze, cieszyć się z ich spełnienia.

Słowo od Autora:

“Książkę napisałem po to, aby słowa, które są tak ulotne podczas seminarium, mogły pozostać na dłużej i aby można było je przekazać dalej. To zasada podaj dalej (give away). Dlatego podaję. I Ciebie również proszę o to samo. Dziel się swoim życiem. Ono nie musi być niezwykłe. Wystarczy, że będzie Twoje. I jeszcze jedno. Zacznij korzystać z tego, co już masz. A na pewno masz sporo. Na jednym z seminariów ktoś obok mnie, podsumowując wystąpienie mówcy, stwierdził: »Nic nowego nie powiedział«. To prawda. Wszyscy się powtarzamy. Bo co nowego można wymyślić w obrębie tematu »jak żyć«? Ale na ten temat wiele już powiedziano i nawet jeśli te treści się powtarzają, to pytanie brzmi: »Po co Ci coś nowego, skoro nawet tego, co już wiesz, nie wykorzystujesz?«. Zacznij korzystać z tego, co już masz. Zacznij teraz.”

Co zmieni w Twoim życiu?

Twoje marzenia tworzą zarys idealnego życia. Niech niewyraźny zarys nabierze mocniejszych konturów i ze sfery marzeń przeniesie się do rzeczywistości.

To możliwe, co pokazuje Jacek Walkiewicz w swojej książce “Pełna Moc Życia”.

Masz w ręku wszystkie potrzebne narzędzia – teraz potrzebujesz tylko kilku wskazówek i motywacji, aby z nich skorzystać. I ta książka Ci w tym pomoże.

 

Czym wyróżnia się ta książka
od innych tego typu?

Jacek Walkiewicz jest z wykształcenia psychologiem, więc do tematu zmian w życiu podchodzi w sposób racjonalny i zgodny z ludzką naturą.

Sam się przekonał, że zmiana życia jest możliwa, chociaż nie zawsze łatwa. Czasami trzeba działać na przekór swoim obawom, ale jest to osiągalne.

Krok po kroku dotrzesz coraz dalej, bez nagłych skoków na głęboką wodę. To jest właśnie prawdziwa MOC tej książki —- naturalne zmiany, które wprowadzą Twoje życie na całkowicie nowe tory.

Autor książki wystąpił
w naszym programie
na YouTube
Parametry
U nas zawsze dostajesz więcej!

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze.

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

O autorze

Jacek Walkiewicz

Psycholog, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców (www.mowcy.pl). Od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 600 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. 

Jego wykład na TEDxWSB  umieszczony na YouTube ma ponad 4 miliony odsłon. Autor książek Rozmyślnik Jacka Walkiewicza,  „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości” (również w wersji audiobook czytanego przez autora)  . Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie miesięcznika Charaktery (nagroda Teofrasta) za najpopularniejszą książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku.  Prywatnie żonaty (żona Monika), ojciec czwórki dzieci, pasjonat turystyki kempingowej oraz starych samochodów.

Wybierz pakiet
Książka
Pełna moc życia
49 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Pełna moc życia
88 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Pełna moc życia
Siła pędu
Pełna moc możliwości
137 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk