Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
TYLKO SPRAWDZONE KSIĄŻKI
„Pełna moc życia”
MAPY MYŚLI
VIDEO OMÓWIENIE

Życie z pełną mocą — marzeń, zmian, wartości, decyzji, bliskości, odwagi — jest prostsze, niż myślisz.

49 zł

Skąd się wzięła pełna moc? Z nagłego błysku w głowie.

Skąd się wzięła pełna moc? Z nagłego błysku w głowieZ pięciosekundowego olśnienia — odkrycia pojęcia pełnej mocy silników, czyli mocy startowej samolotu, potrzebnej do oderwania kilkusettonowej maszyny od pasa startowego. Jeśli kiedyś leciałeś samolotem, to znasz to mało komfortowe uczucie, kiedy żołądek podchodzi do gardła, a w uszach pobulgotuje od zmieniającego się ciśnienia. Ale tylko sto procent mocy startowej może unieść maszynę w górę.

Co by się stało, gdyby pilot nie osiągnął wymaganej mocy startowej? Pozostałby na pasie, rozbijając się na jego końcu. Co więc oznacza pełna moc? Wszystko albo nic. Bo czy można zrealizować swoje marzenia z osiemdziesięcioprocentową mocą wiary w swoje siły? Czy można wychować dzieci na szczęśliwych ludzi, nie dając im stu procent wsparcia i zaufania? A czy da się skutecznie prowadzić biznes, wierząc tylko w osiemdziesięciu procentach w swoje działania?

Jeśli o czymś w życiu marzysz — sięgnij po to.

„Książkę napisałem po to, aby słowa, które są tak ulotne podczas seminarium, mogły pozostać na dłużej i aby można było je przekazać dalej. To zasada podaj dalej (give away). Dlatego podaję. I Ciebie również proszę o to samo. Dziel się swoim życiem. Ono nie musi być niezwykłe. Wystarczy, że będzie Twoje. I jeszcze jedno. Zacznij korzystać z tego, co już masz. A na pewno masz sporo. Na jednym z seminariów ktoś obok mnie, podsumowując wystąpienie mówcy, stwierdził: »Nic nowego nie powiedział«. To prawda. Wszyscy się powtarzamy. Bo co nowego można wymyślić w obrębie tematu »jak żyć«? Ale na ten temat wiele już powiedziano i nawet jeśli te treści się powtarzają, to pytanie brzmi: »Po co Ci coś nowego, skoro nawet tego, co już wiesz, nie wykorzystujesz?«. Zacznij korzystać z tego, co już masz. Zacznij teraz.”

O autorze

Jacek Walkiewicz

Psycholog, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców (www.mowcy.pl). Od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 600 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. 

Jego wykład na TEDxWSB  umieszczony na YouTube ma ponad 4 miliony odsłon. Autor książek Rozmyślnik Jacka Walkiewicza,  „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości” (również w wersji audiobook czytanego przez autora)  . Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie miesięcznika Charaktery (nagroda Teofrasta) za najpopularniejszą książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku.  Prywatnie żonaty (żona Monika), ojciec czwórki dzieci, pasjonat turystyki kempingowej oraz starych samochodów.

Wybierz pakiet
Książka
Pełna moc życia
49 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Pełna moc życia
88 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Pełna moc życia
Pełna moc możliwości
Siła pędu
137 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk