Video omówienie
Bartek Popiel

Przestań odwlekać i zacznij działać!

Przepełniona treścią i konkretnymi poradami.

Bartek Popiel dzieli się swoimi najskuteczniejszymi poradami, dzięki którymi skończysz raz na zawsze odwlekać realizację swoich marzeń.

O czym jest ta książka?

Z pewnością znasz pojęcie “prokrastynacja”, które oznacza odwlekanie spraw na później. To problem wielu ludzi i to bez względu na ich wiek, czy wykonywany zawód. Na szczęście każdy problem można rozwiązać, co udowadnia Bartek Popiel w swojej książce. Treść książki najlepiej podsumowuje jej tytuł, czyli “Przestań odwlekać i zacznij działać”. Jednak łatwiej powiedzieć niż zrobić, dlatego autor opisuje swoje sprawdzone metody na walkę z prokrastynacją. Teoria miesza się tutaj z praktyką, dzięki czemu temat odwlekania na później zostaje rozłożony na czynniki pierwsze. W ten sposób poznajesz konkretne techniki, które działają i które mogą znacznie zwiększyć Twoją produktywność.

Dla kogo jest ta książka?

Z książki Bartka Popiela skorzysta w zasadzie każdy. Student, pracownik etatowy i przedsiębiorca. 

W końcu odkładanie spraw na później jest powszechne i dotyka wielu ludzi. A czy są wyjątki, których prokrastynacja już nie dotyczy? Prawdopodobnie tak i na 99% przeczytali oni “Przestań odwlekać i zacznij działać”.

Czego się dowiesz?

Oczywiście dowiesz się, jak zwalczyć prokrastynację. Jednak to nie wszystko, ponieważ nauka bez praktyki nic Ci nie da. Dlatego w tej książce znajdziesz także przydatne ćwiczenia, które pozwolą wprowadzić wiedzę w życie. A przecież o działanie tutaj chodzi, prawda?

Co zmieni w Twoim życiu?

Już samo przeczytanie tej książki wyposaży Cię w przydatną wiedzę na temat zwalczania prokrastynacji. A to, jak szybko ją pokonasz, zależy przede wszystkim od Ciebie. 

Jednak możemy zagwarantować, że techniki, które znajdziesz w książce Bartka Popiela “Przestań odwlekać i zacznij działać” z pewnością pozwolą Ci osiągnąć całkowicie nowy poziom produktywności. A to pozwoli Ci osiągnąć znacznie więcej w zdecydowanie krótszym czasie. I to zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym.

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

Cechą charakterystyczną tej książki jest jej objętość. Nie jest to wielkie tomisko ze skomplikowanymi opisami teorii. Wprost przeciwnie — znajdziesz tu maksimum pożytecznej wiedzy zamkniętej w lekko ponad 100 stronach. Dzięki temu nie będziesz musiał odwlekać w czasie jej czytania, bo wystarczy Ci na to tylko jeden wolny wieczór.

whatis1

Autor książki wystąpił w naszym programie na YouTube

O autorze

Bartek Popiel

Trener, konsultant oraz założyciel jednego z najpopularniejszych w Polsce blogów na temat przedsiębiorczości LiczySieWynik.pl Bartek jest autorem takich książek jak “Liczy się Efekt” czy “Zrobię To Dzisiaj”, oraz projektów „Liczy Się Strategia” i „Liczy Się Oferta”.


Bartek to również szczęśliwy mąż i ojciec oraz zdobywca Korony Maratonów Polskich, który inspiruje ludzi do wprowadzania zmian w zakresie strategii, marketingu i sprzedaży.


Specjalizuje się w budowaniu strategii biznesowych i przewagi rynkowej dla małych i średnich firm.

bartek popiel
popiel1

Parametry

Ilość stron

110

Wybierz pakiet

Książka
popiel1
Przestań odwlekać i zacznij działać!
29 
Zestaw I
popiel1
48hWybierz inną
Przestań odwlekać i zacznij działać! + 48-GODZINNA DOBA
138 zł zł
Zestaw II
popiel1
48hWybierz inną
popielWybierz inną
Przestań odwlekać i zacznij działać! + 48-GODZINNA DOBA + Zrobię to dzisiaj!
207 zł zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)