Expertia

Puzzle z bohaterami naszych bajek

Układanie puzzli to świetny sposób na zapewnienie dzieciom rozrywki i stymulowanie ich rozwoju. Zwłaszcza gdy bohaterami układanki są postacie z książek dostępnych na Expertia.

 

To właśnie Miś Expertuś, Feliciia, Monte oraz inne postacie zdobią obrazek. Pozwól więc dołączyć Twojemu dziecku do Expertusia i jego przyjaciół podczas wspólnej zabawy.

Dlaczego właśnie puzzle?

puzzle3

Puzzle to zabawka, która łączy przyjemne z pożytecznym, czyli świetną rozrywkę z rozwojem. Ich układanie rozwija umiejętność logicznego myślenia, koncentracji, a także uczy kreatywnego spędzenia wolnego czasu.

Co więcej, układanie puzzli sprzyja rozwojowi drobnych umiejętności motorycznych, rozpoznawaniu wzorów oraz są świetnym pretekstem do rodzinnej rozmowy.

Jedna zabawka – tyle zalet! Nic więc dziwnego, że puzzle na stałe zagościły w wielu domach.

Jeśli i w Twoim mieszkaniu piętrzą się stosy obrazków do ułożenia, możesz teraz dołożyć do nich kolejną cegiełkę i zarazić miłością do takich łamigłówek swoje dziecko. A jeśli jeszcze nie miałeś okazji kupić puzzli dla swojej pociechy, to teraz masz szansę, aby to zrobić.

puzzle

Puzzle z postaciami z książek dostępnymi na Expertia.com.pl

Jeśli Twoje dziecko jest fanem naszych książek, te puzzle są właśnie dla niego. A jeśli nie miało jeszcze okazji ich poznać, to trudno wyobrazić sobie lepszą zachętę niż nasza kolorowa układanka.

Przekonaj się o tym osobiście i kup nasze puzzle z postaciami naszych edukacyjnych bajek.

Nasze puzzle są przeznaczone dla młodszych dzieci, co oznacza, że zadbaliśmy nie tylko o kolorowy obrazek i odpowiedni poziom trudności, ale również o bezpieczeństwo.

Elementy układanki zostały wykonane z nietoksycznych materiałów i są na tyle duże, że niwelują ryzyko ich połknięcia. Możesz więc wręczyć nasze puzzle kilkulatkowi, bez obaw o jego bezpieczeństwo podczas zabawy.

Miś Expertuś to ważna postać w naszym wydawnictwie. Jest pełen pozytywnej energii i rozsiewa wokół siebie radość, a jego przygody uczą i bawią. Nie inaczej jest w tym przypadku – dzięki puzzlom nauczy Twoje dziecko kolejnych przydatnych umiejętności.

 
 
baner okladkaproduktu puzzle

Parametry produktu

Rok wydania

2021

Wydawnictwo

Expertia

Ilość elementów

90

Rozmiary obrazka

33cm / 22cm

Wielkość pudełka

28,7cm / 18,7cm / 4cm

Wybierz pakiet

Puzzle
baner okladkaproduktu puzzle
Puzzle z bohaterami naszych bajek
35 
Zestaw I
baner okladkaproduktu puzzle
expertus 2 szablon okladki 1Wybierz inną
Puzzle z bohaterami naszych bajek + Expertuś wdraża nawyki
74 zł
Zestaw II
baner okladkaproduktu puzzle
expertus 2 szablon okladki 1Wybierz inną
monteWybierz inną
Puzzle z bohaterami naszych bajek + Expertuś wdraża nawyki + Monte, przyjaciel bez granic
113 zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry