MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„Jak zostałem milionerem”
MAPY MYŚLI
VIDEO OMÓWIENIE

Książka “Jak Zostałem Milionerem” jest poradnikiem autobiograficznym Jana Fijora.

 

Autor odpowiada na pytanie, dlaczego jedni mają, a inni nie mogą związać końca z końcem.
49 zł

O czym jest ta książka?

Jak zostać milionerem? Zapewne odpowiedzi jest tyle, ilu jest milionerów, czyli całkiem sporo. A Jan Fijor dzieli się swoim zdaniem w tym temacie. I co ciekawe, wiele z jego przemyśleń jest na tyle uniwersalnych, że z pewnością podpisaliby się pod nimi i inni bogacze.

Sprawdź więc, jak autor został milionerem, bo całkiem możliwe, że odnajdziesz w tej historii pewien wzór, który pozwoli Ci dołączyć do tego zaszczytnego grona.

Książka Jana Fijora to autobiografia przedsiębiorcy i milionera.

Książka, która pokazuje, jak wyglądała drogą do sukcesów i wielkich pieniędzy. I to w niełatwych warunkach życiowych oraz ekonomicznych. “Jak zostałem milionerem” to także poradnik, który wielu osobom może pomóc w osiągnięciu wolności finansowej, a także inspirująca historia, która daje motywację do działania.

 

Dla kogo jest ta książka?

Autobiografie przedsiębiorców cieszą się coraz większą popularnością na rynku wydawniczym. Nic dziwnego, ponieważ powoli uczymy się, że najlepiej czerpać wiedzę od ekspertów. A nie da się ukryć, że milionerzy to z pewnością eksperci od zarabiania pieniędzy.

Jeśli więc chcesz mieć miliony na koncie albo po prostu lubisz czytać o sukcesach innych ludzi, bo daje Ci to zastrzyk pozytywnej energii do działania, to ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Czego się dowiesz?

Dzięki tej książce poznasz nie tylko historię wybitnego człowieka, milionera i przedsiębiorcy, ale również jego przepis na sukces. A to pozwoli Ci skrócić drogę do realizacji swoich własnych celów. 

Szkoda czasu na testowanie w ciemno różnych zasad, skoro możesz wprowadzić w życie reguły, które sprawdziły się w innym przypadku. I Jan Fijor dokładnie i szczerze opowiada, jakie to reguły i kiedy warto z nich korzystać.

 

Co zmieni w Twoim życiu?

Co takiego sprawia, że autobiografie przedsiębiorców są tak popularne? Z pewnością ich uniwersalność. Bo chociaż każda historia jest inna, to często wiele je łączy: trudne początki, pozorny brak perspektyw, kłody rzucane pod nogi przez otoczenie, czy trudna walka z przeciwnościami losu.

Jeśli przeszkody z powyższej listy nie są Ci obce, to nic straconego, bo wielu milionerów zaczynało w tym samym miejscu. Książka Jana Fijora może więc sprawić, że spojrzysz na swoje życie z zupełnie innej perspektywy i zamiast problemów, dostrzeżesz szanse rozwoju.

 

Czym wyróżnia się ta książka
od innych tego typu?

Autobiografie przedsiębiorców to często wybielane historie, których zadaniem jest zbudowanie pozytywnego wizerunku autora. Jednak “Jak zostałem milionerem” to zupełnie inne podejście do tematu.

Autor nie boi się wspominać o przeszkodach i niepowodzeniach, które są często trampoliną do dalszego rozwoju. Dzieli się również swoimi przemyśleniami na temat bogactwa oraz biedy i jest w nich całkowicie szczery.

Nawet jeśli miałyby to być niepopularne opinie, to nie boi się ich wyrażać, bo umiejętność bronienia swojego zdania jest jedną z cech milionerów.

 

Autor książki wystąpił
w naszym programie
na YouTube
Parametry
U nas zawsze dostajesz więcej!

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze.

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

O autorze

Jan Fijor

Nazywam się Jan Maria Fijor, przyszedłem na świat w Zakopanem, mieście pięknym i przeze mnie ukochanym, 16 czerwca w XX wieku. Z prostej arytmetyki widać, że należę do pokolenia straconego dla liberalizmu, ale trzymam się dzielnie. Pod Giewontem ukończyłem szkołę powszechną i Liceum Ogólnokształcące im O. Balzera, po czym wstąpiłem na Uniwersytet Jagielloński, gdzie po pewnych trudach w 1971 roku ukończyłem wydział matematyczno-fizyko-chemiczny, uzyskując magisterium z chemii kwantowej.

Wybierz pakiet
Książka
Jak zostałem milionerem
49 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Jak zostałem milionerem
98 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Jak zostałem milionerem
Siła pędu
Od nędzy do pieniędzy
147 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk