Kamila Rowińska

Kobieta niezależna + ebook

Sukces zawodowy i prywatny. Szczęśliwa rodzina i dochodowy biznes. Realizacja pasji oraz marzeń i czas dla najbliższych. Czy uważasz, że musisz wybierać pomiędzy jednym, a drugim?

Kamila Rowińska w swojej książce „Kobieta niezależna” pokazuje, że jest wprost przeciwnie. W końcu autorka jest najlepszym przykładem na to, że można połączyć role odnoszącej sukcesy businesswoman, partnerki i matki. I co najważniejsze – z każdej z nich czerpać mnóstwo satysfakcji.

O czym jest ta książka?

Książka Kamili Rowińskiej pokazuje, kim w dzisiejszych czasach jest tytułowa kobieta niezależna.

I chociaż autorka udowadnia na własnym przykładzie, że na co dzień można z powodzeniem łączyć wiele ważnych życiowych ról, to jednak nadal sporo kobiet staje przed koniecznością zrezygnowania z własnych potrzeb. 

A nie musi tak być!

Książka „Kobieta niezależna” pomaga budować zdrowe poczucie własnej wartości i zadbać o swoją niezależność oraz finansową stabilizację. Te trzy elementy są potężnymi filarami, na których możesz oprzeć szczęśliwe życie.

Życie, w którym jest miejsce na realizację marzeń, samorozwój, rodzinę, zdrowie i pieniądze.

Dla kogo jest ta książka?

Książka „Kobieta niezależna” jest dla wszystkich kobiet, które chcą coś zmienić w swoim życiu.

 

I nie ma większego znaczenia, skąd startujesz, ponieważ liczy się przede wszystkim droga i cel. 

Możesz – tak, jak autorka – zaczynać bez finansowego i mentalnego wsparcia bliskich osób, zmagać się z problemami zdrowotnymi lub mieć trudną historię, a mimo wszystko osiągnąć niezależność. 

Przekonaj się o tym sama!

Czego się dowiesz?

Książka Kamili Rowińskiej to praktyczny poradnik, dlatego znajdziesz tutaj mnóstwo rad, które możesz od razu wprowadzić w życie.

Niektóre są zaskakująco proste, ale to właśnie w nich tkwi największa siła, gdyż łatwo zastosujesz je u siebie i tym samym zrobisz pierwsze kroki na drodze do nowego celu.

W tej książce znajdziesz także odpowiedzi na pytania, które wiele kobiet zadaje sobie praktycznie codziennie:

 

Co więcej, poznasz również historie niezależnych kobiet, które nie tylko inspirują, ale przede wszystkim udowadniają, że można i że się da.

Co zmieni w Twoim życiu?

Kamila Rowińska w swojej książce burzy stereotypy i otwiera oczy. Pokazuje, że wiele ograniczeń tkwi w naszych głowach, a czasami wystarczą niewielkie zmiany, aby osiągnąć w życiu sukces. Może to być sukces finansowy, zawodowy lub prywatny.

Może to być również sukces na każdym z tych pól. Bo niezależność to także swoboda wyboru, a autorka daje Ci właśnie taki wybór i prezentuje narzędzia, które pomogą w realizacji celu.

Dzięki temu nie tylko nauczysz się odważnie marzyć i planować, ale przede wszystkim śmiało sięgać po te marzenia. A stąd już tylko mały krok do szczęśliwego życia.

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

Książka „Kobieta niezależna” wyróżnia się prawdziwością przekazu.

W związku z tym znajdziesz tutaj wątpliwości, z którymi sama się zmagasz i pytania, które sobie zadajesz. Ale co najważniejsze znajdziesz sposoby, jak pozbyć się tych wątpliwości oraz odpowiedzi na te pytania.

Autorka nie przedstawia teorii, ale opisuje praktykę i własne doświadczenia. Pokazuje swoje podejście, a przy tym niczego nie narzuca. Doradza, ale nie moralizuje.

Dzięki temu niezależność rodzi się już w momencie czytania i po przewróceniu ostatniej kartki masz wrażenie, że pierwsze zmiany już się dokonały. A to daje ogromną motywację do dalszego działania.

Gratis: Ebook!

W pakiecie z tą książką otrzymasz dodatkowo zupełnie bezpłatnie jej wersję w postaci elektronicznej, tj. eBook w formacie .mobi, .epub i .PDF.

Dzięki temu możesz czytać ją tak, jak lubisz!

O autorze

Kamila Rowińska

Certyfikowany master facilitator, trener, dyplomowany coach i autorka oraz współautorka ośmiu książek o tematyce biznesowej i coachingowej, w tym bestselleru „KobietaNiezależna”.

W praktyce coachingowej wspiera kadrę zarządzającą, przedsiębiorców i top menedżerów w osiąganiu ich celów zawodowych oraz prywatnych. Jako trener i mówca motywacyjny jest zapraszana zarówno przez małe firmy jak i korporacje do wygłaszania power speechy i prowadzenia szkoleń z zakresu sprzedaży, asertywności, budowania swojej wewnętrznej siły, budowania zespołu oraz zarządzania sobą w czasie.

Twórczyni konceptu Kobieta Niezależna, który realizuje z sukcesem i satysfakcją od lat. Organizowane przez Rowińska Business Coaching szkolenia przyciągają rocznie ponad 7000 uczestników, głównie kobiety. Kilkadziesiąt tysięcy kobiet rocznie korzysta z jej kursów online.

kamila rowińska
kobieta niezależna 1

Parametry

Ilość stron

302

Wybierz pakiet

Książka
kobieta niezależna 1
Kobieta niezależna + ebook
49 
Zestaw I
kobieta niezależna 1
nawyki 1Wybierz inną
Kobieta niezależna + ebook + Nawyki 2.0
138 zł zł
Zestaw II
kobieta niezależna 1
48hWybierz inną
nawyki 1Wybierz inną
Kobieta niezależna + ebook + 48-GODZINNA DOBA + Nawyki 2.0
207 zł zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)