MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej”
MAPY MYŚLI
VIDEO OMÓWIENIE

Przeczytaj książkę, dzięki której dowiesz się co musiałem zrobić, aby w zaledwie 2 lata zarabiać 48 000 zł co miesiąc z wynajmu nieruchomości.

39 zł

O czym jest ta książka?

Inwestowanie w nieruchomości to rozległy temat, do którego można podejść na wiele sposobów.

Filip Kowarski postanowił zrobić to kompleksowo i pokazać wszystkie etapy takich inwestycji: szukanie nieruchomości, negocjacje, flipy, podnajem, zarządzanie oraz sprzedaż.

W liczbie możliwości można się pogubić, ale dzięki książce “Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej” inwestowanie stanie się znacznie prostsze, nawet jeśli dopiero przymierzasz się do swojej pierwszej transakcji.

Filip Kowarski od lat zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości. A pod hasłem “inwestowanie w nieruchomości” kryje się naprawdę wiele możliwości. I każdą z nich porusza w swojej książce.

Dzięki temu dowiesz się, jak szukać mieszkań i jak sprzedawać je ze sporym zyskiem. Nauczysz się negocjować i zarządzać swoimi nieruchomościami oraz zespołem współpracowników.

Poznasz również różnice pomiędzy różnymi formami inwestowania i wybierzesz najlepszą dla siebie opcję. Cała ta wiedza z pewnością zaprocentuje podczas Twoich kolejnych transakcji.

Dla kogo jest ta książka?

Książka “Znajdź mieszkanie poniżej wartości” to obowiązkowa lektura dla każdego, kto chce inwestować w nieruchomości.

Kilka godzin poświęconych na przeczytanie książki pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii na późniejszych etapach. A to automatycznie przełoży się na większą efektywność transakcji i, w efekcie, na większe zarobki.

Jeśli więc chcesz zacząć działać w branży nieruchomości, to koniecznie przeczytaj książkę Filipa Kowarskiego.

Czego się dowiesz?

Filip Kowarski ma na swoim koncie setki inwestycji, a każda z nich zakończyła się sporym sukcesem. Dzięki jego książce dowiesz się, jak powtórzyć ten sukces.

Nie ma w tym żadnej magii, a zamiast tego sprawdzone w praktyce metody, które z powodzeniem możesz wprowadzić u siebie. Jeśli chcesz zarabiać na nieruchomościach, to w tej książce znajdziesz techniki, które z pewnością Ci w tym pomogą.

Co zmieni w Twoim życiu?

Inwestowanie w nieruchomości może całkowicie odmienić Twoje życie. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Jednak warto się odpowiednio przygotować do transakcji i podeprzeć działania wiedzą.

Z książką “Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej” zwiększysz swoje szanse na sukces. I to bez względu na rodzaj inwestycji. Skuteczne flipy? Dochodowy podnajem? Zyskowna sprzedaż? Dlaczego nie!?

To wszystko jest na wyciągnięcie ręki — wystarczy przeczytać książkę Filipa Kowarskiego.

Czym wyróżnia się ta książka
od innych tego typu?

Na rynku możesz znaleźć sporo książek o inwestowaniu w nieruchomości. Jednak “Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej” nie jest kolejną pozycją, która powiela te same tematy. 

Wprost przeciwnie — autor podchodzi do tej kwestii bardzo poważnie i pokazuje wszystkie aspekty tej pracy. W związku z tym poznasz nie tylko skuteczne metody szukania i sprzedawania mieszkań, ale także techniki negocjacyjne oraz dowiesz się, jak dobierać współpracowników, aby praca szła gładko, przyjemnie i efektywnie.

 

Autor książki wystąpił
w naszym programie
na YouTube
Parametry
U nas zawsze dostajesz więcej!

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze.

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

O autorze

Filip Kowarski

Inwestor na rynku nieruchomości. 

Jeszcze niedawno sam zaczynałem od zera – podejmowałem pierwsze próby działania i niejednokrotnie popełniałem błędy. Dzięki temu doskonale wiem, z jakimi obawami i problemami borykają się początkujący inwestorzy. Ponadto ciągle jestem na bieżąco – uczęszczam na szkolenia, spotykam się z innymi przedsiębiorcami i stale inwestuję – kupuję, sprzedaję, wynajmuję oraz podnajmuję nieruchomości. Ta publikacja, to właśnie kompilacja zdobytej przeze mnie wiedzy. Wierzę, że stanie się dla ciebie zbiorem wartościowych i rzeczowych porad, które pomogą ci odnaleźć się w realiach polskiego rynku nieruchomości oraz świadomie podejmować decyzje, dzięki którym osiągniesz sukces.

 

Wybierz pakiet
Książka
Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej
39 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej
108 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej
Flipy od zera
48-GODZINNA DOBA
153 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk