Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
TYLKO SPRAWDZONE KSIĄŻKI
„Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej”
MAPY MYŚLI
VIDEO OMÓWIENIE

Przeczytaj książkę, dzięki której dowiesz się co musiałem zrobić, aby w zaledwie 2 lata zarabiać 48 000 zł co miesiąc z wynajmu nieruchomości.

39 zł

 Przeczytaj, zanim kupisz pierwszą nieruchomość…

O książce

Dowiesz się:

01. Wyznaczyć cel związany z inwestowaniem w nieruchomości. Określenie do czego zmierzasz pomoże Ci zrozumieć jaka forma inwestowania w nieruchomości będzie dla Ciebie odpowiednia.

02. Dowiesz się jakie są formy inwestowania. Poznasz czym są flipy. W jaki sposób inwestować w podnajem. Na czym polegają inwestycję w wynajem na pokoje i wiele innych.

03. Poznasz w jaki sposób znaleźć najlepszą okazję pod inwestycję. Zrozumiesz czym kierują się inwestorzy kupując nieruchomości. Zrozumiesz jakie kryteria musi spełniać Twoja nieruchomość, aby stała się zyskowną inwestycją.

04. Zdobędziesz wiedzę, która pomoże Ci w zakupie Twojej pierwszej nieruchomości oraz każdej kolejnej. Otrzymasz informacje, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez wszystkie niezbędne elementy.

05. Przekażę Ci informacje, które pozwoliły mi zbudować mój idealny zespół. Każdy inwestor musi mieć grupę osób, w skład której między innymi wchodzi notariusz. Z książki dowiesz się jak duża powinna być Twoja grupa i w jaki sposób zbudować swój zespół.

06. Nauczysz się technik negocjacyjnych. Przekażę Ci wiedzę na temat sprawdzonych sposobów na zaczynanie rozmowy z osobą sprzedającą nieruchomość. Dowiesz się jak uzyskać najlepszą możliwą cenę zakupu nieruchomości.

07. Zrozumiesz w jaki sposób zarządzać kilkoma nieruchomościami. W jaki sposób radzić sobie z obsługą dziesiątek lub setek najemców. Poznasz dostępne na rynku narzędzia.

O autorze

Filip Kowarski

Inwestor na rynku nieruchomości. 

Jeszcze niedawno sam zaczynałem od zera – podejmowałem pierwsze próby działania i niejednokrotnie popełniałem błędy. Dzięki temu doskonale wiem, z jakimi obawami i problemami borykają się początkujący inwestorzy. Ponadto ciągle jestem na bieżąco – uczęszczam na szkolenia, spotykam się z innymi przedsiębiorcami i stale inwestuję – kupuję, sprzedaję, wynajmuję oraz podnajmuję nieruchomości. Ta publikacja, to właśnie kompilacja zdobytej przeze mnie wiedzy. Wierzę, że stanie się dla ciebie zbiorem wartościowych i rzeczowych porad, które pomogą ci odnaleźć się w realiach polskiego rynku nieruchomości oraz świadomie podejmować decyzje, dzięki którym osiągniesz sukces.

Wybierz pakiet
Książka
Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej
39 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej
108 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej
Flipy od zera
48-GODZINNA DOBA
153 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk