Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
TYLKO SPRAWDZONE KSIĄŻKI
„Jutro w Nowym Jorku”
MAPY MYŚLI
VIDEO OMÓWIENIE

Przez niektórych jest nazywany "polskim Stevem Jobsem", a jeszcze przez innych "Przedsiębiorcą #1 w Polsce".

 

Rafał Brzoska jest właścicielem firmy InPost i twórcą Paczkomatów. W tej książce dzieli się swoimi przemyśleniami, jak tworzyć firmy, które zmieniają świat.

49 zł

Pan jest niebezpieczny” – powiedział do Rafała Brzoski premier Donald Tusk…

…gratulując mu podczas gali wręczania nagrody im. Jana Wejcherta. On sam niebezpieczeństwa jednak szczęśliwie omija. Nie boi się prawdziwych rekinów. W przenośni i dosłownie. 

Rafał Brzoska to najmłodszy polski milioner i doświadczony menedżer. Prawdziwy bohater współczesności. Determinacją udowadnia, że wszystko jest możliwe – wystarczy w to wierzyć i konsekwentnie do tego dążyć.

Zaczynał jako kolporter we własnej firmie. Teraz prowadzi biznes bez kompleksów w kraju i na całym świecie. Specjalizuje się w tworzeniu nowych rynków o dużym potencjale wzrostu. Najsłynniejszy z nich to Paczkomaty InPost. Ma mnóstwo energii i pomysłów na kolejne biznesy. Chociaż dziś Rafał Brzoska jest w Krakowie lub Warszawie, to zamierza być „Jutro w Nowym Jorku”.

W rozmowie z Pawłem Oksanowiczem opowiada nie tylko o swoim życiu i biznesie, ale też zdradza w jaki sposób mimo wielu przeszkód i trudności udało mu się tak szybko rozwinąć firmę oraz podpowiada, jak każdy może osiągnąć sukces.

O autorze

Rafał Brzoska

Polski ekonomista, przedsiębiorca, menedżer, założyciel, współwłaściciel i prezes międzynarodowej Grupy Kapitałowej Integer.pl. Inwestor i mecenas start-upów.

Swoją firmę kurierską założył mając jedynie 20.000zł. Zaledwie taki budżet pozwolił mu wyskalować firmę i dostać się na listę 100 najbogatszych Polaków.

Gdy Poczta Polska miała ustawowy monopol na przesyłki listowe do 50g, firma Rafała zaczęła przyklejać do nich metalowe blaszki, aby podnieść ich wagę. W ten sposób ominął nieuczciwy monopol firmy państwowej i wygrał w teorii nie do wygrania przetarg na doręczanie przesyłek sądowych.

Kolejnym ogromnym sukcesem Rafała były paczkomaty. Pomysł ten zrewolucjonizował całą branżę i wyprzedził dzięki niemu Amazona.

Dziś Polska ma najlepiej rozwiniętą sieć paczkomatów na całym świecie.

Jest miłośnikiem perfekcyjnej obsługi klienta. Często mawia „klient is first” i uważa, że tylko z takim podejściem można tworzyć firmy zmieniające świat.

Prywatnie jest spełnionym mężem i ojcem.

Wybierz pakiet
Książka
Jutro w Nowym Jorku
49 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Jutro w Nowym Jorku
118 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Jutro w Nowym Jorku
Siła pędu
48-GODZINNA DOBA
167 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk