Fragment Książki
Video omówienie
Mapa Myśli
Ebook
Karol Chojnacki, Kacper Bisanz

EBOOK: 138

To miała być zwykła książka o biznesie… a powstało arcydzieło, dzięki któremu wyprzedzisz swoją konkurencję o dłuuugie lata!

Tę książkę powinien mieć KAŻDY przedsiębiorca w Polsce. Na Twoje szczęście, nie każdy będzie ją miał, dzięki czemu Ty możesz się wyróżnić.

whatis1
138 strategii

pozyskiwania klientów

wylacznie
Ponad 500 stron

samych konkretów

whatis2
Zdobądź Super-Moce

w walce z konkurencją

Zdobądź Super-Moce w walce z konkurencją

8X1A1856 2s scaled 1

“Oto wywar, który daje nadludzką siłę,
kto go wypije, staje się niezwyciężony…
Na jakiś czas oczywiście..”

Z tymi słowami druid Panoramiks wręczał Galom puchar z magicznym napojem. Napojem dającym magiczną siłę, dzięki której mogli przeciwstawić się najazdom Rzymian. Jednak kluczowe było stwierdzenie „na jakiś czas”, bo wywar szybko przestawał działać. Chyba że było się Obeliksem, który jako dziecko zaliczył kąpiel w takiej miksturze, co dało mu ponadprzeciętne zdolności.

Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ ta komiksowa analogia świetnie pokazuje, co się z Tobą stanie po przeczytaniu książki „138” – będziesz niczym Obeliks, który sam jeden mógł przeciwstawić się całej armii Rzymian.

A w Twoim przypadku tą armią jest konkurencja.

Książka „138” to as w rękawie i tajna broń w jednym. I nie ma w tych stwierdzeniach ani grama przesady, bo wiemy, że opisane w niej strategie działają. I to jeszcze jak działają!

planer 138

138 powodów, dla których warto przeczytać tę książkę

Istnieje przynajmniej 138 powodów, dla których warto przeczytać tę książkę. A każdy z nich może zupełnie odmienić Twoją firmę lub wznieść ją na całkowicie nowy poziom.

Każdy z tych powodów to unikalna strategia pozyskiwania klientów, a w konsekwencji zwiększenia dochodów w Twojej firmie. I nie jest to chwyt marketingowy, ponieważ WSZYSTKIE sposoby opisane w książce zostały przez nas przetestowane. Co więcej, większość z nich, to nasze autorskie metody, których nie poznasz nigdzie indziej.

Wiemy, że działają, ponieważ zobaczyliśmy to czarno na białym – w wynikach finansowych naszych biznesów. I to pomimo tego, że nieraz działamy w bardzo konkurencyjnych branżach.

Jednak poprzeczka nigdy nie wisi zbyt wysoko, a cel nie jest za daleko. Czasami wszystko, co musisz zrobić, to tylko zmienić technikę wybicia lub sposób poruszania się. I w tej książce pokazujemy Ci, jak to osiągnąć i dajemy Ci skuteczne narzędzia, które to umożliwiają. Zamień buty do chodzenia na odrzutowiec, a szybko zdobędziesz nawet najodleglejszy cel.

Zamiast czytać 10 książek o biznesie, przeczytaj tę – będziesz mógł wdrażać wiedzę z dnia na dzień, a z pomocą wskazówek zawartych w poszczególnych rozdziałach możesz doskonalić swój biznes każdego dnia.

whatis1

Ponad 500 stron samych konkretów

Książka „138” to gigant – zarówno pod względem objętości, jak i wartości, która znajduje się w środku.

W biznesie chodzi o liczby, bo to właśnie one świadczą o sukcesie finansowym. Liczby to fakty, które mówią same za siebie. Dlatego właśnie w liczbach pokażemy Ci,

cozyskasz

Co zyskasz, kupując książkę „138”:

checkmm

Wiedzę i doświadczenie 2 Autorów

checkmm

Przykłady z 23 branż, także tych mniej popularnych

checkmm

138 strategii pozyskiwania klientów opisanych na 138 rozdziałach. Są one uniwersalne i działają w większości branż

checkmm

Ponad 200 studiów przypadku i konkretnych przykładów, które możesz zastosować u siebie

checkmm

535 strony wartościowej wiedzy wartej dosłownie miliony.

Możesz prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą albo zatrudniać setki osób. Możesz działać w biznesie dopiero od wczoraj albo poświęcić mu połowę swojego życia. Możesz planować założenie własnej firmy albo pracować nad marką osobistą. W każdym z tych przypadków musisz wiedzieć, jak pozyskiwać klientów i docierać do coraz to nowych odbiorców, bo to właśnie oni są gwarancją przetrwania i dalszego rozwoju.

A dzięki książce „138” ich pozyskanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

niechmedia 2

Każdy biznes potrzebuje klientów

Firma bez klientów jest jak roślina bez wody – długo nie przetrwa. Brak klientów to straty finansowe, stres, rozgoryczenie i, finalnie, konieczność zamknięcia biznesu.

A przecież można, a w zasadzie trzeba inaczej.

Dzięki książce „138” nie tylko dowiesz się, jak skutecznie pozyskiwać nowych klientów, ale także, a może przede wszystkim, jak robić to taniej, szybciej i efektywniej.

Pomyśl już teraz, na co możesz przeznaczyć uzyskane w ten sposób pieniądze oraz czas i kup książkę „138”, dzięki której Twoje wyobrażenia staną się prawdą.

138 scaled
365

Czy wiedza z tej książki Ci się przyda?

To źle postawione pytanie. Ta wiedza przyda się każdemu przedsiębiorcy! Niezależnie czy po tę książkę sięgnie początkujący przedsiębiorca, czy osoba będąca w ścisłej czołówki najbogatszych polaków. Różnica polega tylko na ilości strategii, które przydadzą się poszczególnym czytelnikom. Początkujący przedsiębiorca być może będzie potrzebował większości z nich, a lider w swojej branży “pożyczy” zaledwie kilka.

Masz małą firmę, w której zatrudniasz sam siebie? “138” jest dla Ciebie!

Masz największy w swojej branży sklep internetowy? “138” jest dla Ciebie!

cozyskasz

Prowadzisz firmę i nie masz “138”? To błąd!

Ta książka to szwedzki stół obficie zastawiony przeróżnymi daniami. Jedno “danie” to jedna technika. Książka kosztuje 69 zł, a rozdziałów jest 138, zatem jeden rozdział kosztuje…. 50 groszy.

Jaka jest szansa, że chociaż kilka z tych technik nie pomoże Ci w rozwinięciu Twojego biznesu? Oczywiście szansa, jest bliska zeru, ale postanowiliśmy obniżyć ją do faktycznego zera. Jeżeli książka nie spełniłaby Twoich oczekiwań, możesz ją po prostu zwrócić, a my zwrócimy Ci całą wartość zakupu. Masz na to aż 30 dni!

Dlaczego dajemy taką możliwość?

Mamy aż 3 powody:

1) Wiemy, co sprzedajemy.

Ta książka to esencja. To absolutny hit. Wierzymy, że będziesz zadowolony. Kacper i Karol “jadą po konkretach”. W “138” nie ma miejsca na przydługie opowieści, niesprawdzoną teorię, czy naukowe nudne wywody. 100% praktyki.

2) To czysty marketing

Gwarancja satysfakcji zwiększa sprzedaż. Piszemy o tym otwarcie, bo przecież właśnie chcesz kupić książkę o marketingu. Jesteśmy spójni i stosujemy różne techniki sprzedaży. Ta jest jedną z nich i opiera się o uczciwe podejście do klienta.

3) Mamy tylko zadowolonych klientów

To nasza idea. Dlatego, jeżeli jakimś cudem nie dołączyłbyś do ich grona, to zwrot pieniędzy sprawi, że jednak będziesz zadowolony. Nie ma innej opcji.

„138" to pierwsza książka o biznesie wysłana do ... Stratosfery!

138 1 1

Parametry książki

WydawnictwoExpertia
Autor książkiKarol Chojnacki i Kacper Bizanz
Formaty plików.mobi, .epub, .pdf
Ilość stron592

O Autorach

Kacper Bisanz

Przedsiębiorca z kilkunastoletnim doświadczeniem. Prowadził firmy z branży IT, reklamowej, szkoleniowej oraz handlowej. Jego pasją są biznes i podróże. Słynie z niezwykle kreatywnego spojrzenia na biznes i otaczający go świat. To właśnie on wymyślił koncepcję programu „Expert w Bentleyu” i wspólnie z Maćkiem Wieczorkiem stworzył zarówno program na YouTubie, jak i wydawnictwo biznesowe Expertia.

kacper bisanz
karol chojnacki

Karol Chojnacki

Zajmuje się marketingiem strategicznym, wcześniej we własnej agencji, obecnie we współpracy z Maciejem Wieczorkiem. Jego kampanie reklamowe wygenerowały już kilka milionów złotych zysku. W wieku 20 lat zatrudniał 17 pracowników w swoim biznesie stacjonarnym. Obecnie głównym zajęciem Karola jest rozwój wydawnictwa biznesowego Expertia i platformy edukacyjnej dla przedsiębiorców www.nowoczesnafirma.org, których jest współzałożycielem.

Wybierz pakiet

Książka
138 1 1
EBOOK: 138
69 
Zestaw I
138 1 1
138 1Wybierz inną
EBOOK: 138 + 138
99 zł
Zestaw II
138 1 1
138 1Wybierz inną
138 audiobookWybierz inną
EBOOK: 138 + 138 + Audiobook: 138
139 zł
baner mapa mysli5

U nas zawsze dostajesz więcej

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze. 

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

Sprawdź opinie
z Allegro oraz LubimyCzytać

1200px Allegro.pl sklep 1
Średnia ocen

4,92/5

lubimy czytac logo 1
Średnia ocen

8,4/10

Zrzut ekranu 2022 01 10 o 16.26.03
Zrzut ekranu 2022 01 10 o 16.26.21
Zrzut ekranu 2022 01 10 o 16.27.03
Zrzut ekranu 2022 01 10 o 16.24.41
Zrzut ekranu 2022 01 10 o 16.25.11

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)