Video omówienie
Daniel Siwiec

Nowoczesny deweloper

Ta książka pokaże Ci, jak bezpiecznie możesz wejść w biznes deweloperski tak, aby mieć pewność zarobku.

Poznasz modele biznesowe i otrzymasz gotowe narzędzia, z których będziesz mógł skorzystać.

O czym jest ta książka?

Nieruchomości to rozległa branża, w której każdy znajdzie dla siebie miejsce. Możesz zainwestować we flipy, w podnajem albo w budowę nieruchomości. I to właśnie na tej ostatniej strategii skupia się książką “Nowoczesny Deweloper”.

Rynek deweloperski ma ogromny potencjał, a przy tym ciągle stosunkowo niewielką konkurencję. Warto więc zainteresować się tym tematem, ponieważ może się to okazać prawdziwą trampoliną do Twojego sukcesu finansowego.

Daniel Siwiec od kilkunastu lat zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości, a połowę tego czasu przeznaczył na deweloperkę. Na podstawie swojego doświadczenia napisał książkę “Nowoczesny Deweloper”, w której dzieli się tajnikami pracy i odpowiada na najczęstsze pytania początkujących inwestorów.

W jego książce znajdziesz m.in. praktyczne porady i sprawdzone strategie, które możesz zastosować u siebie. Poznasz też kwestie formalno-prawne, co ułatwi pracę w tej branży.

Dla kogo jest ta książka?

Książka “Nowoczesny Deweloper” to obowiązkowa propozycja dla każdego, kto chce się zająć taką formą inwestowania w nieruchomości.

Na naszym krajowym rynku brakuje praktycznych poradników, jak krok po kroku wejść do branży deweloperskiej, a Daniel Siwiec chętnie dzieli się swoimi sprawdzonymi metodami. 

Jeśli więc planujesz swoją pierwszą inwestycję deweloperską, to koniecznie przeczytaj tę książkę. Z pewnością znajdziesz w niej mnóstwo pożytecznej wiedzy, która pomoże Ci zakończyć swoje działania sukcesem.

Czego się dowiesz?

Daniel Siwiec w swojej książce “Nowoczesny Deweloper” prezentuje kompleksowe podejście do tematu. Dzięki temu dowiesz się wszystkiego, co pozwoli Ci bezpiecznie rozpocząć inwestowanie. Nauczysz się wybierać teren pod budowę i liczyć opłacalność inwestycji.

Dowiesz się, jak ograniczyć ryzyko w branży deweloperskiej i jak zaplanować marketing oraz sprzedaż. Poznasz też pomysły na finansowanie inwestycji oraz nauczysz się unikać pułapek na różnych etapach budowy.

A to wszystko w zaledwie kilka wieczorów, które poświęcisz na dokładną lekturę tej książki.

Co zmieni w Twoim życiu?

Inwestycje w nieruchomości, szczególnie w branży deweloperskiej, są obarczone pewnym ryzykiem. Jednak im większe ryzyko, tym większe zyski. Na szczęście ryzyko można znacznie ograniczyć, dzięki czemu zostają tylko zyski.

Oczywiście, to wymaga pewnej pracy i przygotowań, ale Daniel Siwiec daje Ci wszystkie niezbędne narzędzia, które Ci to ułatwią. W ten sposób możesz maksymalnie wykorzystać potencjał branży deweloperskiej i w krótkim czasie osiągnąć niebywałe rezultaty.

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

Książka “Nowoczesny Deweloper” to z pewnością unikat na polskim rynku. Branża deweloperska ciągle się rozwija, więc jest niewiele książek na ten temat. A książek poradnikowych nie ma praktycznie w ogóle, szczególnie takich, które pokazują, jak inwestować w budowę nieruchomości. 

Daniel Siwiec stworzył unikalny poradnik dla wszystkich deweloperów, zwłaszcza dla tych, którzy są na początku swojej drogi. W związku z tym jest to niejako biblia dla osób zainteresowanych taką działalnością.

whatis1

Autor książki wystąpił w naszym programie na YouTube

O autorze

Daniel Siwiec

Zajmuje się nieruchomościami od 10 lat. Założył i rozwinął własne biuro nieruchomości. Zrobił ponad 200 flipów. Od 5 lat zajmuje się działalnością deweloperską. Na stałe mieszka i pracuje w Lublinie. To właśnie tu inwestuje w nieruchomości oraz prowadzi swoje Warsztaty z Flipów, Flipów Hurtowych oraz Warsztaty Deweloperskie, na których uczy swoich autorskich metod zarabiania na nieruchomościach. Jest także autorem trzech książek: ‘Flipy od zera”, “Nowoczesny Inwestor” oraz “Nowoczesny Deweloper”.

Prywatnie zapracowany mąż i ojciec. Czas wolny spędza głownie z rodziną. Kiedy ma czas tylko dla siebie, włącza youtube i uczy się innego spojrzenia na życie od ludzi z całego świata. Uwielbia przełamywać własne granice. Nie znosi oliwek.

daniel siwiec tlo przezroczyste portret
siwiec 2

Parametry

Ilość stron

210

Wybierz pakiet

Książka
siwiec 2
Nowoczesny deweloper
59 
Zestaw I
siwiec 2
siwiec1Wybierz inną
Nowoczesny deweloper + Nowoczesny Inwestor
138 zł zł
Zestaw II
siwiec 2
siwiec2Wybierz inną
siwiec1Wybierz inną
Nowoczesny deweloper + Flipy od zera + Nowoczesny Inwestor
207 zł zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)