Video omówienie
RONALD SZCZEPANKIEWICZ

Tajna broń kredytobiorcy

Najbardziej praktyczna książka o zakupie nieruchomości na kredyt w Polsce.

Jeśli chcesz sfinansować zakup nieruchomości kredytem i maksymalnie zaoszczędzić na tym procesie, ta książka będzie Twoim najlepszym doradcą.

O czym jest ta książka?

Inwestowanie w nieruchomości to świetny sposób na zarobienie dużych pieniędzy w stosunkowo krótkim czasie. Jednak niewiele osób jest w stanie kupić pierwszą nieruchomość za gotówkę, więc zmuszona jest pożyczać pieniądze, najczęściej z banków. W podobnej sytuacji są ludzie, którzy planują zakup mieszkania lub budowę domu, ponieważ w polskich warunkach trudno sobie wyobrazić taki krok bez kredytu hipotetycznego. I właśnie dlatego powstała książka “Tajna Broń Kredytobiorcy. Kredyt hipoteczny od A do Z”, która przeprowadza krok po kroku przez ten proces. Książka “Tajna Broń Kredytobiorcy” to kompendium wiedzy na temat kredytu hipotetycznego. Jednak nie są to tylko suche fakty i tabelki, ale kompletny poradnik, który odpowiada na dosłownie wszystkie pytania, jakie stawiają przed sobą przyszli kredytobiorcy. Dzięki temu nie tylko ograniczysz stres związany z takim finansowaniem nowej nieruchomości, ale również dowiesz się, jak zaoszczędzić na kredycie. A jest to wiedza bez wątpienia bardzo cenna.

Dla kogo jest ta książka?

“Tajna Broń Kredytobiorcy” to książka dla każdego, kto planuje wziąć kredyt hipoteczny.

I nie ma tutaj znaczenia, czy chcesz go wziąć w celu zakupu mieszkania na własność, budowy domu, a może obrotu nieruchomościami. Wprost przeciwnie, bo w każdym z tych przypadków trzeba przejść przez te same procesy. I książka Ronalda Szczepankiewicza z pewnością Ci w tym pomoże.

Czego się dowiesz?

Dla wielu ludzi kredyt hipoteczny wydaje się smutną koniecznością, ponieważ muszą wybierać pomiędzy zadłużeniem, a własnym kątem. Jednak wcale nie musi tak być, co Ronald Szczepankiewicz udowadnia w swojej książce.

Zamiast patrzeć na kredyt, jako na kulę u nogi albo ostateczność, warto zobaczyć go z całkowicie innej perspektywy. W końcu nie da się ukryć, że spory zastrzyk gotówki otwiera całkiem nowe możliwości, szczególnie gdy wiesz, na co zwrócić uwagę podczas podpisywania umów. A dzięki tej książce posiądziesz taką wiedzę na 100%.

Co zmieni w Twoim życiu?

Obawiasz się kredytu? Zwłaszcza w tak niepewnych czasach? Ludzie boją się tego, czego nie znają, dlatego warto rozłożyć ten temat na czynniki pierwsze, co pozwoli go lepiej zrozumieć.

Dzięki temu zobaczysz całkiem nowe możliwości, które otwiera dla Ciebie taka forma finansowania. A są one bez wątpienia ogromne i to, jak je wykorzystasz, zależy tylko od Ciebie. Jednak “Tajna Broń Kredytobiorcy” wyposaży Cię w odpowiednią wiedzę, co daje przewagę już na samym starcie.

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

“Tajna Broń Kredytobiorcy” to efekt wieloletniej pracy autora. Ronald Szczepankiewicz pracował jako doradca kredytowy i ma za sobą kilka tysięcy spotkań z klientami, więc w tej dziedzinie nic go nie zaskoczy. A to nie wszystko, bo równolegle do swojej pracy, autor zdobywał także wiedzę w zakresie finansów i inwestycji z książek, kursów oraz własnych działań. 

Dzięki temu jest jednym z najlepszych ekspertów od kredytów hipotecznych w Polsce. I co najważniejsze dzieli się tą wiedzą ze swoimi czytelnikami, więc i Ty możesz nauczyć się wszystkiego o tej formie finansowania.

O autorze

RONALD SZCZEPANKIEWICZ

Jest zwolennikiem wolności finansowej uzyskanej poprzez inwestowanie w nieruchomości. Wiedza, którą posiada to efekt dziesiątek transakcji przeprowadzonych na rynku nieruchomości, dodatkowo wsparta spotkaniami, wykładami i szkoleniami z inwestorami, oraz osobami, które kupują nieruchomość, aby tam zamieszkać. Nadszedł czas podzielić się tą wiedzą z Tobą.

W połowie 2010 roku zaczął pracę na etacie jako doradca kredytowy. W pierwszych latach swojej działalności odbył ponad 3000 spotkań z różnymi klientami, co sprawiło, że dziś już mało co może go zaskoczyć.

Stworzył jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm pośrednictwa kredytowego – rmKREDYTY.pl.

Przez te lata marka rmKREDYTY.pl sukcesywnie się rozwija i w samym 2018 roku z powodzeniem pośredniczyła przy uzyskaniu finansowania na nieruchomości o łącznej wartości blisko 200 000 000 zł.

roland phot2
whatis1

Autor książki wystąpił w naszym programie na YouTube

tajna broń 1 1

Parametry

Ilość stron

251

Wybierz pakiet

Książka
tajna broń 1 1
Tajna broń kredytobiorcy
49 
Zestaw I
tajna broń 1 1
48hWybierz inną
Tajna broń kredytobiorcy + 48-GODZINNA DOBA
138 zł zł
Zestaw II
tajna broń 1 1
48hWybierz inną
siwiec2Wybierz inną
Tajna broń kredytobiorcy + 48-GODZINNA DOBA + Flipy od zera
207 zł zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)