Bestseller
Video omówienie
Wojciech Orzechowski

Zarabiaj na nieruchomościach

PRAWDZIWY BESTSELLER: 15 tysięcy sprzedanych egzemplarzy.

Książka pomoże Ci zrozumieć techniki finansowania inwestycji w nieruchomości, tak aby Twoje inwestowanie było bezpieczne, efektywne i zawsze zakończone sukcesem!

O czym jest ta książka?

To, że można zarabiać na nieruchomościach naprawdę duże pieniądze, nikogo nie dziwi. Jednak fakt, że można to robić już od pierwszych transakcji, potrafi zaskoczyć, chociaż na pewno nie tych, którzy przeczytali książkę Wojciecha Orzechowskiego. Jeśli chcesz do nich dołączyć, to koniecznie kup “Zarabiaj na Nieruchomościach” i… zacznij zarabiać na nieruchomościach. Książka Wojciecha Orzechowskiego to praktyczny poradnik, który krok po kroku pokazuje proces zakupu nieruchomości. Całość poparta jest przykładami z własnej działalności autora i opiera się na jego wieloletnim doświadczeniu. Dzięki temu znajdziesz tutaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania inwestorów, a także konkretne wskazówki, jak rozpocząć swoją przygodę w tej branży.

Dla kogo jest ta książka?

Książka “Zarabiaj na Nieruchomościach” to najlepszy poradnik dla kogoś, kto planuje zakup domu lub mieszkania. I nie ma tutaj większego znaczenia, czy nieruchomość ma być pod inwestycję, pod wynajem, czy do własnego użytku, bo w każdym przypadku znajdziesz tutaj sporo cennych wskazówek, na co zwrócić uwagę.

Co więcej, z treści skorzystają także osoby, które chcą sprzedać nieruchomość, ponieważ dowiedzą się, co zrobić, aby jej wartość rynkowa wzrosła.

Czego się dowiesz?

Autor dzieli się z czytelnikiem swoim wieloletnim doświadczeniem w obrocie nieruchomościami na naszym rynku i pokazuje kolejne kroki tego procesu.

W ten sposób poznasz dogłębnie wszystkie etapy oraz zagrożenia i możliwości, które się za nimi kryją. Zniwelujesz też chaos w działaniu, a zamiast tego wprowadzisz konkretny plan rozpisany na podpunkty. A dobry plan to podstawa sukcesu.

Z tej książki Wojciecha Orzechowskiego dowiesz się:

 

Co zmieni w Twoim życiu?

Jakie korzyści przyniesie Ci ta książka? Odpowiedź ukryta jest w tytule. Jednak zarabianie na nieruchomościach to w zasadzie ostatni etap dość długiej drogi.

Na szczęście z książką Wojciecha Orzechowskiego ta droga będzie dużo łatwiejsza i z pewnością bezpieczniejsza. Jeśli więc marzysz o wolności finansowej i chcesz ją osiągnąć w stosunkowo krótkim czasie (np. kilku lat), to ta książka z pewnością Ci w tym pomoże.

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

W księgarniach możesz znaleźć wiele książek na temat inwestowania w nieruchomości, jednak większość z nich porusza temat zbyt ogólnie lub nie dotyczy bezpośrednio polskiego rynku.

A przecież o nasze realia chodzi, ponieważ większość osób zaczyna przygodę z tą branżą od swoich rodzinnych miejscowości.

W książce Wojciecha Orzechowskiego znajdziesz informacje, które sprawdzają się w polskiej rzeczywistości, dzięki czemu będziesz je mógł wykorzystać bezpośrednio w swojej działalności.

O autorze

Wojciech Orzechowski

Biznesmen, Inwestor, Deweloper. Organizator konferencji dla inwestorów i Prezes Zarządu Wspólnoty Piotrkowska 270 (16-piętrowiec w Łodzi).

Autor bestsellera „Zarabiaj na Nieruchomościach” i autor książki „Wszystko o FLIPACH – 200 Pytań do Eksperta”.

W roli eksperta od rynku nieruchomości często zapraszany do telewizji TVN, Polsat i DOMO+.

wojciech orzechowski
zarabiaj na nieruchomościach wojciech orzechowski

Parametry

Ilość stron

180

Wybierz pakiet

Książka
zarabiaj na nieruchomościach wojciech orzechowski
Zarabiaj na nieruchomościach
39 
Zestaw I
zarabiaj na nieruchomościach wojciech orzechowski
wszystko o flipach wojciech orzechowskiWybierz inną
Zarabiaj na nieruchomościach + Wszystko o flipach
138 zł zł
Zestaw II
zarabiaj na nieruchomościach wojciech orzechowski
siwiec1Wybierz inną
wszystko o flipach wojciech orzechowskiWybierz inną
Zarabiaj na nieruchomościach + Nowoczesny Inwestor + Wszystko o flipach
207 zł zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)