icon 1
Mapy myśli i wideo do każdej książki
icon3
Wysyłka w 24h do wszystkich krajów UE
icon 2
Z nami biznes staje się prostszy

Zestawy dla dzieci i młodzieży

line  Wydania własne

Dzień dziecka jest już w środę 1 czerwca! Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne zestawy, które kupisz w niższej cenie, a dodatkowo zapakujemy je w elegancki prezentowany papier.

Kolejna kategoria:

Książki dla dzieci

line  Wydania własne

Czytanie książek dzieciom i czytanie książek przez dzieci to ważna czynność w rozwoju maluchów. Za pomocą ciekawych historii można przekazać mnóstwo wartościowej wiedzy i przez to zmienić ich nastawienie do życia.

Dla dzieci i młodzieży

Czytanie książek dzieciom i czytanie książek przez dzieci to ważna czynność w rozwoju maluchów. Za pomocą ciekawych historii można przekazać mnóstwo wartościowej wiedzy i przez to zmienić ich nastawienie do życia.

 W naszym wydawnictwie Expertia potraktowaliśmy to zadanie bardzo poważnie, dlatego znajdziesz tutaj książki, które wyjaśniają najmłodszym m.in., czym jest zarabianie, jak ważne jest oszczędzanie pieniędzy oraz uczą ich przydatnych umiejętności, takich jak budowanie nawyków lub nauka języków.

Nigdy nie jest zbyt wcześnie, aby pokazać Twojemu dziecku świat finansów i rozwoju osobistego. Jednak nie w taki sposób, jaki robią to w szkole, czyli za pomocą nudnej i trudnej do przełożenia na co dzień teorii. Nasze książki ujmują ten temat z zupełnie innej strony, dzięki czemu Twoje dziecko przyswaja nowe i ważne informacje podczas zabawy i rozmowy z Tobą i wręcz samo zaczyna interesować się tematem.

Ciekawe historie i przyjaźni bohaterowie prowadzą najmłodszych przez fascynujący świat rozwoju i finansów – w różnej jego formie. Rozwój finansowy i osobisty powinien iść też w parze z inteligencją emocjonalną, dlatego znajdziesz u nas także książki, które uczą empatii, samokontroli czy współpracy z innymi.

Zadbaj już teraz o przyszłość Twojego dziecka i kup książki dla najmłodszych z naszej oferty.

171 1 1b

Bezpłatny kurs

Odbierz 10 filmów z najlepszymi strategiami pozyskiwania klientów
do Twojej firmy

Przewiń do góry